Deni DVZ VL030 SE deurvastzetter voetstift Luxe 40x193 mm schootuitslag 30 mm deur tot 40 kg stang staal verzinkt huis zamac zilver 0534.200.0030
Artikelnummer: A30203615
- Deurvastzetter met voetstift Standaard Luxe
- Deni
- Type DVZ VL030 SE
- 0534.200.0030
- 4016753120151
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurvastzetter met voetstift Standaard Luxe
-
Merk Deni
-
Type DVZ VL030 SE
-
0534.200.0030
-
4016753120151
-
Een deur vastzetten om de ruimte te ventileren of een vrije inloop te garanderen?
-
Dat kan met deze mooi vormgegeven deurvastzetter met voetstift van DENI
-
De deurvastzetter wordt aan de binnenkant van de deur bevestigd en kan zowel in de woning- als utiliteitsbouw worden toegepast.
-
Het grote voordeel daarbij is zijn stijlvolle uiterlijk, de eenvoudige bediening en het feit dat de deur op elke gewenste stand eenvoudig vastgezet kan worden
-
De rubberen dop zorgt er zowel op gladde als stroeve ondergronden voor dat de deur open blijft staan en de voetstift is eenvoudig met de voet te bedienen
-
De deur sluiten?
-
Dat doe je tevens met je voet, waardoor je nooit hoeft te bukken
-
Deze deurvastzetter is geschikt voor deuren tot 40 kg, gemaakt van ZAMAC en afgewerkt met een zilvergrijze finish
-
Materiaal: zamac
-
Bediening: voetstift met rubberen dop
-
Deni DVZ VL030 SE deurvastzetter voetstift Luxe 40x193 mm schootuitslag 30 mm deur tot 40 kg stang staal verzinkt huis zamac zilver 0534.200.0030 kopen?
-
Deni Deurvastzetter zamac en meer Deurvastzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0534.200.0030 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5342000030 |
| EAN artikel | 4016753120151 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791721 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurvastzetters - Deurvastzetter zamac |
| Productgroep | Deurvastzetters met voetstift standaard Luxe |
| Productsoort | Deurvastzetter met voetstift Standaard Luxe |
| Type | DVZ VL030 SE |
| Alternatief type | DVZVL030SE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Zamac |
| Lengte | 193 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Schootuitslag | 30 mm |
| Maximaal deurgewicht | 40 kg |
| Bediening | Voetstift met rubberen dop |
| Finish | Zilvergrijs |