Deni DVZ VL040 SS deurvastzetter voetstift Luxe 35x179 mm schootuitslag 40 mm deur tot 40 kg RVS 0534.200.0040
Artikelnummer: A30203614
- Deurvastzetter met voetstift Luxe RVS
- Deni
- Type DVZ VL040 SS
- 0534.200.0040
- 4016753120182
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurvastzetter met voetstift Luxe RVS
-
Merk Deni
-
Type DVZ VL040 SS
-
0534.200.0040
-
4016753120182
-
Een deur in een vochtige omgeving vastzetten om de ruimte te ventileren of een vrije inloop te garanderen?
-
Dat kan met deze RVS deurvastzetter met voetstift van DENI
-
De deurvastzetter wordt aan de binnenkant van de deur bevestigd en kan zowel in de woning- als utiliteitsbouw worden toegepast
-
Het grote voordeel daarbij is dat hij gemaakt is van corrosiewerend roestvaststaal
-
De bediening is zeer eenvoudig en de deur kan op elke gewenste stand vastgezet worden
-
De rubberen dop zorgt er zowel op gladde als stroeve ondergronden voor dat de deur open blijft staan en de voetstift is eenvoudig met de voet te bedienen
-
De deur sluiten?
-
Dat doe je tevens met je voet, waardoor je nooit hoeft te bukken
-
Deze deurvastzetter is geschikt voor deuren tot 40 kg
-
Materiaal: RVS
-
Bediening: voetstift met rubberen dop
-
Deni DVZ VL040 SS deurvastzetter voetstift Luxe 35x179 mm schootuitslag 40 mm deur tot 40 kg RVS 0534.200.0040 kopen?
-
Deni Deurvastzetter RVS en meer Deurvastzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0534.200.0040 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5342000040 |
| EAN artikel | 4016753120182 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791722 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurvastzetters - Deurvastzetter RVS |
| Productgroep | Deurvastzetters met voetstift Luxe RVS |
| Productsoort | Deurvastzetter met voetstift Luxe RVS |
| Type | DVZ VL040 SS |
| Alternatief type | DVZVL040SS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | RVS |
| Lengte | 179 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Schootuitslag | 40 mm |
| Maximaal deurgewicht | 40 kg |
| Finish | RVS |
| Bediening | Voetstift met rubberen dop |