Dulimex DX H378-89892323 kogelstiftpaumelle rechte hoeken 89x89 mm rechts RVS geborsteld SKG *** 6837.233.8989
Artikelnummer: A30203517
- Kogelstiftpaumelle rechte hoeken SKG RVS
- Dulimex DX
- Type H378-89892323
- 6837.233.8989
- 8714140203222
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogelstiftpaumelle rechte hoeken SKG RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type H378-89892323
-
6837.233.8989
-
8714140203222
-
De DX RVS* kogelstiftpaumelle is in 2018 uitgeroepen tot meest innovatieve PKVW** product en is door zijn unieke ontwerp zowel geschikt voor buiten- en binnendeuren
-
De knopen van de scharnierbladen zijn aan de boven- en onderkant volledig afgesloten waardoor de paumelle niet geforceerd kan worden
-
Daardoor is hij, ondanks dat hij geen dievenpen heeft, toch inbraakwerend en beschikt hij over het SKG*** keurmerk
-
Een ander groot voordeel van deze paumelle is dat u voor het afhangen van een deur conform het SKGkeurmerk maar 4 scharnieren nodig heeft, waar u van andere SKG gekeurde scharnieren er minimaal 5 nodig heeft!
-
Zo monteert u een deur sneller en voordeliger!
-
Esthetisch gezien past deze paumelle door zijn strakke vormgeving en mooi afgewerkte knopen ook goed in het moderne karakter van (nieuwbouw)woningen
-
Hij is bovendien gemaakt van geborsteld roestvaststaal (RVS), ook wel roestvrijstaal genoemd, wat de paumelle een chique matte uitstraling geeft
-
Door zijn rechte hoeken is het scharnier uitermate geschikt voor handmatige verwerking
-
Om het scharnier in te laten en te bevestigen kan gemakkelijk met hamer en beitel de uitsparing in deur en kozijn gemaakt worden
-
Het uitblijven van de dievenpen zorgt voor meer montagegemak
-
De uitsparing in het kozijn voor de dievenpen hoeft immers niet gemaakt te worden!
-
Paumelles zijn in tegenstelling tot scharnieren niet omkeerbaar
-
U bevestigt het blad met de pen altijd in het kozijn en dient daarom vooraf te bepalen welke draairichting u nodig heeft: links- of rechtsdraaiend, ofwel DIN links of DIN rechts
-
De makkelijkste manier om te achterhalen of u een links- of rechtsdraaiende paumelle nodig heeft is door bij een gesloten deur aan de kant van de deur te gaan staan waar u het scharnier ziet zitten
-
De deur draait dan altijd naar u toe
-
Zit het scharnier rechts?
-
Dan heeft u te maken met DIN rechts
-
Zit het scharnier links?
-
Dan kiest u voor een linksdraaiende paumelle, ofwel: DIN links
-
In totaal zijn er binnen de DIN-normering vier situaties mogelijk
-
Bekijk de verschillende situaties op bijgevoegde afbeelding, maar onthoud: bovenstaande methode is voor zowel naar binnendraaiende als naar buitendraaiende deuren geschikt
-
*Roestvaststaal, ook wel roestvrijstaal genoemd
-
**Politie Keurmerk Veilig Wonen
-
Gebruikt u liever een sterk scharnier dan een paumelle?
-
Bekijk dan eens ons Assortiment glijlagerscharnieren
-
Materiaal: RVS
-
Toepassing: voor binnen- en buitendeuren
-
Normering: SKG***
-
Finish: RVS geborsteld
-
Afwerking hoek: rechte hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x45
-
Dulimex DX H378-89892323 kogelstiftpaumelle rechte hoeken 89x89 mm rechts RVS geborsteld SKG *** 6837.233.8989 kopen?
-
Dulimex DX Kogelstiftpaumelle RVS en meer Kogelstiftpaumelles SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6837.233.8989 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 68372338989 |
| EAN artikel | 8714140203222 |
| EAN verpakking | 8714140203208 |
| EAN ompak | 8714140203215 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10735234 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogelstiftpaumelles SKG*** - Kogelstiftpaumelle RVS |
| Productgroep | Kogelstiftpaumelles rechte hoeken SKG RVS |
| Productsoort | Kogelstiftpaumelle rechte hoeken SKG RVS |
| Type | H378-89892323 |
| Alternatief type | H37889892323 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Toepassing | Voor binnen- en buitendeuren |
| Normering | SKG*** |
| Finish | RVS geborsteld |
| B | 89 mm |
| H | 89 mm |
| D | 3,0 mm |
| P | Niet van toepassing |
| Diameter | 16 mm |
| Afwerking hoek | Rechte hoeken |
| Draagkracht per 3 | 95 kg |
| Draagkracht per 4 | 120 kg |
| Draairichting | DIN rechts |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x45 mm |
| Knoopuitvoering | Volledig gesloten platte knoop |