JIS Nadal ESP 1420 elektrische sluitplaat smal AC-DC 12-24 V wissel- en gelijkspanning arbeidsstroom vastzetter 4003.014.1420
Artikelnummer: A30203515
- Elektrische sluitplaat JIS Nadal 1400 serie AC en DC 16,5 mm
- JIS Nadal
- Type ESP 1420
- 4003.014.1420
- 8714140204847
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Elektrische sluitplaat JIS Nadal 1400 serie AC en DC 16,5 mm
-
Merk JIS Nadal
-
Type ESP 1420
-
4003.014.1420
-
8714140204847
-
De toegangsdeur van een appartementencomplex of flatgebouw op afstand laten bedienen door meerdere gebruikers?
-
Dat kan met deze elektrische sluitplaat
-
De elektrische sluitplaat is zowel links als rechts toe te passen en vervangt de standaard sluitplaat van het insteekslot
-
Maar omdat deze sluitplaat slechts 16,5 mm breed is hij zeer geschikt voor deuren in smalle kozijnen
-
De schootvanger van deze sluitplaat is na montage nog 4 mm horizontaal en 7 mm in de diepte verstelbaar
-
Hierdoor is het mogelijk om de dagschoot naadloos te laten sluiten op de elektrische sluitplaat en klapperende deuren te voorkomen
-
Deze sluitplaat werkt op arbeidsstroom, wat inhoudt dat de sluitplaat spanningsloos de deur gesloten houdt
-
Als er spanning op de sluitplaat komt, vaak na het indrukken van een knop in bijvoorbeeld de woning, wordt de sluitplaat en daarmee de deur ontgrendeld
-
Deze sluitplaat is universeel inzetbaar omdat hij bij zowel wisselspanning (AC) als gelijkspanning (DC) en op 12 V of 24 V werkt
-
De standaard uitvoering van de elektrische sluitplaat ontgrendelt de deur zolang een knop wordt ingedrukt
-
Pas als de knop los gelaten wordt, vergrendelt de sluitplaat de deur
-
Daarnaast is er ook een model leverbaar met vastzetter
-
De vastzetter, ook wel verhuisstand genoemd, maakt het mogelijk om de elektrische sluitplaat in ontgrendelde stand vast te zetten zodat de deur open blijft staan, ideaal bij werkzaamheden door een externe partij of bij verhuizingen
-
Toepassing: bij centrale toegangsdeuren
-
Stroom: arbeidsstroom
-
Breedte: 16,5 mm
-
Vergrendeling: spanningsloos
-
Ontgrendeling: met spanning
-
Montage: inbouw
-
Bijzonderheden: 4 mm verstelbare schootvanger, 7 mm in diepte verstelbaar
-
Montageinstructie: ingesloten
-
JIS Nadal ESP 1420 elektrische sluitplaat smal AC-DC 12-24 V wissel- en gelijkspanning arbeidsstroom vastzetter 4003.014.1420 kopen?
-
JIS Nadal Sluitplaat elektrisch en meer Sluitplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van JIS Nadal voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.014.1420 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40030141420 |
| EAN artikel | 8714140204847 |
| EAN verpakking | 8714140204823 |
| EAN ompak | 8714140204830 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10725736 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | JIS Nadal |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Sluitplaten - Sluitplaat elektrisch |
| Productgroep | Elektrische sluitplaten JIS Nadal 1400 serie AC en DC 165 mm |
| Productsoort | Elektrische sluitplaat JIS Nadal 1400 serie AC en DC 16,5 mm |
| Type | ESP 1420 |
| Alternatief type | ESP1420 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Bij centrale toegangsdeuren |
| Aansluitspanning | 12-24 V |
| Stroom | Arbeidsstroom |
| Breedte | 16,5 mm |
| Vergrendeling | Spanningsloos |
| Ontgrendeling | Met spanning |
| Montage | Inbouw |
| Bijzonderheden | 4 mm verstelbare schootvanger, 7 mm in diepte verstelbaar |
| Extra functionaliteit | Vastzetter |
| Polariteit | Wisselspanning (AC) en gelijkspanning (DC) |
| Montage instructie | Ingesloten |