Codelocks KNSV-6001 PVD elektronisch codeslot met inbouw schoot en vastzetter vrije toegang Mogelijkheid maximaal 80 gebruikerscodes maximaal 10 eenmalige gebruikerscodes meer dan 80.000 operaties links en rechts PVD weerbestendig sleutel en batterij override vandalismebestendig deurdikte 35mm - 65 mm geschikt voor binnen en buiten zamac, geborsteld staal, RVS toetsen 0163.416.6001
Artikelnummer: A30203017
- Elektromechanisch codeslot met knop en dagschoot
- Codelocks
- Type KNSV-6001 PVD
- 0163.416.6001
- 5031913002848
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Elektromechanisch codeslot met knop en dagschoot
-
Merk Codelocks
-
Type KNSV-6001 PVD
-
0163.416.6001
-
5031913002848
-
Materiaal: zamac
-
Uitvoering: elektromechanisch
-
Finish: geborsteld staal, PVD gecoat
-
Draairichting: links en rechts
-
Montageinstructie: ingesloten (Nederlands)
-
Bijzonderheden: free access' mogelijkheid voor vrije doorloop, LED indicatie wanneer batterijen vervangen dienen te worden, key override
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Minimale deurdikte: 35
-
Bediening: knop, sleutel of code tableau
-
Maximale deurdikte: 65
-
Extra functionaliteit: remote release option, kan op afstand bediend worden, bijv
-
Door receptie en/of aangesloten worden op alarm, gelijksluitend is mogelijk *op aanvraag
-
Aantal cijfercombinaties: 10 codes voor eenmalig gebruik in te stellen, tot 80 verschillende gebruikerscodes (4,5 of 6 cijfers lang)
-
Vandalismebestendig: doordrukbeveiliging
-
Handelingen: goed voor 80.000 handelingen
-
Weer en corrosie bestendig: ja, door PVD coating (Physical Vapour Deposition), enkel codetableau zijde is corrosiewerend
-
Batterijen: 2x 1,5 v AA batterijen (meegeleverd)
-
Wijzigen codes: door middel van master code
-
Codelocks KNSV-6001 PVD elektronisch codeslot met inbouw schoot en vastzetter vrije toegang Mogelijkheid maximaal 80 gebruikerscodes maximaal 10 eenmalige gebruikerscodes meer dan 80.000 operaties links en rechts PVD weerbestendig sleutel en batterij override vandalismebestendig deurdikte 35mm - 65 mm geschikt voor binnen en buiten zamac, geborsteld staal, RVS toetsen 0163.416.6001 kopen?
-
Codelocks Codeslot elektronisch en meer Codesloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Codelocks voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0163.416.6001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1634166001 |
| EAN artikel | 5031913002848 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83014090 |
| Artikel ID | N11167323 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Codelocks |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Codesloten - Codeslot elektronisch |
| Productgroep | Elektromechanische codesloten met knop en dagschoot |
| Productsoort | Elektromechanisch codeslot met knop en dagschoot |
| Type | KNSV-6001 PVD |
| Alternatief type | KNSV6001PVD |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Zamac |
| Toepassing | Ten behoeve van binnendeuren en licht gebruik |
| Uitvoering | Elektromechanisch |
| Finish | Geborsteld staal-PVD gecoat |
| Draairichting | Links en rechts |
| Montage instructie | Ingesloten (Nederlands) |
| Vergrendeling | Knop in combinatie met inbouw dagschoot |
| Bijzonderheden | Free access mogelijkheid voor vrije doorloop, LED indicatie wanneer batterijen vervangen dienen te worden, key override |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Minimale deurdikte | 35 mm |
| Bediening | Knop, sleutel of code tableau |
| Maximale deurdikte | 65 mm |
| Extra functionaliteit | Remote release option, kan op afstand bediend worden, bijvoorbeeld door receptie en/of aangesloten worden op alarm, gelijksluitend is mogelijk *op aanvraag |
| Aantal cijfercombinaties | 10 codes voor eenmalig gebruik in te stellen, tot 80 verschillende gebruikerscodes (4, 5 of 6 cijfers lang) |
| Vandalismebestendig | Doordrukbeveiliging |
| Handelingen | Goed voor 80.000 handelingen |
| Weer en corrosie bestendig | Ja, door PVD coating (Physical Vapour Deposition), enkel codetableau zijde is corrosiewerend |
| Batterijen | 2x 1,5 V AA batterijen (meegeleverd) |
| Wijzigen codes | Door middel van master code |