Dulimex DX H166-26991105 klepscharnier 26x120 mm vaste stalen pen staal verzinkt 6610.115.2699
Artikelnummer: A30202840
- Klepscharnier staal verzinkt
- Dulimex DX
- Type H166-26991105
- 6610.115.2699
- 8714140185436
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Klepscharnier staal verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type H166-26991105
-
6610.115.2699
-
8714140185436
-
Een klepscharnier is bedoeld om deksels of kleppen die aan één kant vast zitten te bevestigen en te ondersteunen
-
Omdat de bladen van een klepscharnier lang zijn, ondersteunen ze een groot gedeelte van de klep en kunnen ze meer druk weerstaan
-
Dit geeft meer stabiliteit dan wanneer een standaard scharnier zou worden toegepast
-
Dit staal verzinkte klepscharnier wordt voornamelijk gebruikt in de meubelindustrie, bijvoorbeeld op speelgoedkisten of opbergkisten maar kunnen ook in huis op onder andere valluiken worden toegepast
-
Uw kist of luik compleet maken?
-
Bekijk dan ook onze kistgrepen, kistsluitingen of luikringen
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Pen uitvoering: vaste stalen pen
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Dulimex DX H166-26991105 klepscharnier 26x120 mm vaste stalen pen staal verzinkt 6610.115.2699 kopen?
-
Dulimex DX Klepscharnier met vaste pen en meer Scharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6610.115.2699 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 66101152699 |
| EAN artikel | 8714140185436 |
| EAN verpakking | 8714140185412 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10490122 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier - Klepscharnier met vaste pen |
| Productgroep | Klepscharnieren staal verzinkt |
| Productsoort | Klepscharnier staal verzinkt |
| Type | H166-26991105 |
| Alternatief type | H16626991105 |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Pen uitvoering | Vaste stalen pen |
| Toepassing | Voor lichte constructies |
| B | 120 mm |
| Diameter | 7,4 mm |
| H | 26 mm |
| D | 1,3 mm |