Dulimex DX MS 300B meubelscharnier Easy-On zware uitvoering voor opdekdeuren vernikkeld 0410.100.0300
Artikelnummer: A30202834
- Meubelscharnier Easy-on
- Dulimex DX
- Type MS 300B
- 0410.100.0300
- 8714140020706
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Meubelscharnier Easy-on
-
Merk Dulimex DX
-
Type MS 300B
-
0410.100.0300
-
8714140020706
-
Easy-on scharnieren worden ook wel opschroefscharnieren genoemd
-
Deze meubelscharnieren worden op de deur geschroefd en zijn te gebruiken voor meubeldeurtjes of keukenkastdeurtjes waarbij geen potboring mogelijk is
-
De ingebouwde veer zorgt ervoor dat de kastdeur gesloten blijft en het scharnier is zowel links als rechts te bevestigen
-
Zo heeft u een goede oplossing voor bijvoorbeeld slanke meubeldeurtjes
-
Met een draaggewicht tot 4 kg is dit scharnier te verkrijgen in twee varianten: één voor gelijkliggende deuren en één voor opdekkastdeurtjes
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Draagkracht: 4
-
Dulimex DX MS 300B meubelscharnier Easy-On zware uitvoering voor opdekdeuren vernikkeld 0410.100.0300 kopen?
-
Dulimex DX Meubelscharnier easy-on verzinkt en meer Meubelscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0410.100.0300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4101000300 |
| EAN artikel | 8714140020706 |
| EAN verpakking | 8714140020683 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10033011 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Meubelbeslag - Meubelscharnieren - Meubelscharnier Easy-On verzinkt |
| Productgroep | Easy-On scharnieren |
| Productsoort | Meubelscharnier Easy-on |
| Type | MS 300B |
| Alternatief type | MS300B |
| Minimum besteleenheid | 65 stuks |
| Uitvoering | Zwaar |
| Draairichting | Links en rechts bruikbaar |
| Toepassing | Opdekdeuren |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Draagkracht | 4 kg |
| L | 115 mm |
| H | 48 mm |
| B1 | 45 mm |
| B2 | 48 mm |