Dulimex DX RUZ-SACC27 BV stelpen voor raamuitzetter blank staal verzinkt 0210.000.2735
Artikelnummer: A30202797
- Stelpen
- Dulimex DX
- Type RUZ-SACC27 BV
- 0210.000.2735
- 8714140160921
Vanaf 12
€ 9,06 per 12 stuks
0,11 € off
-12,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Stelpen
-
Merk Dulimex DX
-
Type RUZ-SACC27 BV
-
0210.000.2735
-
8714140160921
-
Toepassing: in combinatie met raamuitzetters verstelbaar (type RUZ-S)
-
lengte: 50
-
Breedte: 18
-
Aanbevolen schroefmaat: 4.0x30
-
Hoogte: 27
-
Dulimex DX RUZ-SACC27 BV stelpen voor raamuitzetter blank staal verzinkt 0210.000.2735 kopen?
-
Dulimex DX Stelpen staal verzinkt en meer Raamuitzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0210.000.2735 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2100002735 |
| EAN artikel | 8714140160921 |
| EAN verpakking | 8714140160907 |
| EAN ompak | 8714140160914 |
| Intrastat CBS code | 83024150 |
| Artikel ID | N10036120 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Raamuitzetters - Stelpen staal verzinkt |
| Productgroep | Stelpennen raamuitzetters standaard |
| Productsoort | Stelpen |
| Type | RUZ-SACC27 BV |
| Alternatief type | RUZSACC27BV |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Uitvoering | Standaard |
| Toepassing | in combinatie met raamuitzetters verstelbaar (type RUZ-S) |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4.0x30 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Hoogte | 27 mm |