Dulimex DX RUZ-SACC27 SS stelpen voor raamuitzetter RVS 0210.000.2736
Artikelnummer: A30202794
- Stelpen
- Dulimex DX
- Type RUZ-SACC27 SS
- 0210.000.2736
- 8714140163052
Vanaf 12
€ 2,28 per stuk
0,57 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,00 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 360
€ 2,21 per stuk
0,64 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Stelpen
-
Merk Dulimex DX
-
Type RUZ-SACC27 SS
-
0210.000.2736
-
8714140163052
-
Toepassing: in combinatie met raamuitzetters verstelbaar (type RUZ-S)
-
lengte: 50
-
Breedte: 18
-
Aanbevolen schroefmaat: 4.0x30
-
Hoogte: 27
-
Dulimex DX RUZ-SACC27 SS stelpen voor raamuitzetter RVS 0210.000.2736 kopen?
-
Dulimex DX Stelpen RVS en meer Raamuitzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0210.000.2736 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2100002736 |
| EAN artikel | 8714140163052 |
| EAN verpakking | 8714140163038 |
| EAN ompak | 8714140163045 |
| Intrastat CBS code | 83024150 |
| Artikel ID | N10036121 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Raamuitzetters - Stelpen RVS |
| Productgroep | Stelpennen raamuitzetters standaard |
| Productsoort | Stelpen |
| Type | RUZ-SACC27 SS |
| Alternatief type | RUZSACC27SS |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Uitvoering | Standaard |
| Toepassing | in combinatie met raamuitzetters verstelbaar (type RUZ-S) |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4.0x30 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Hoogte | 27 mm |