Dulimex DX RUZ-W-010WE raamuitzetter wegdraaibaar voor klep- en uitzetramen wit-wit 0217.100.0202
Artikelnummer: A30202784
- Raamuitzetter wegdraaibaar
- Dulimex DX
- Type RUZ-W-010WE
- 0217.100.0202
- 8714140160778
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Raamuitzetter wegdraaibaar
-
Merk Dulimex DX
-
Type RUZ-W-010WE
-
0217.100.0202
-
8714140160778
-
Toepassing: naar buitendraaiende houten klep- en uitzetraamkozijnen
-
Minimale raambreedte: 235
-
Maximale raambreedte: 1,5
-
Minimale raamhoutbreedte: 34
-
Minimale kozijnhoutdiepte: 38
-
Minimale raamhoogte: 180
-
Maximale raamhoogte: 1
-
Maximale opening: 160
-
Aanbevolen schroefmaat: 4.0x30
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Dulimex DX RUZ-W-010WE raamuitzetter wegdraaibaar voor klep- en uitzetramen wit-wit 0217.100.0202 kopen?
-
Dulimex DX Raamuitzetter wegdraaibaar staal gelakt en meer Raamuitzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0217.100.0202 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2171000202 |
| EAN artikel | 8714140160778 |
| EAN verpakking | 8714140160754 |
| EAN ompak | 8714140160761 |
| Intrastat CBS code | 83024150 |
| Artikel ID | N10036114 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Raamuitzetters - Raamuitzetter wegdraaibaar staal gelakt |
| Productgroep | Raamuitzetters wegdraaibaar |
| Productsoort | Raamuitzetter wegdraaibaar |
| Type | RUZ-W-010WE |
| Alternatief type | RUZW010WE |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Toepassing | Naar buitendraaiende houten klep- en uitzetraamkozijnen |
| Minimale raambreedte | 235 mm |
| Maximale raambreedte | 1,5 m |
| Minimale raamhoutbreedte | 34 mm |
| Minimale kozijnhoutdiepte | 38 mm |
| Minimale raamhoogte | 180 mm |
| Maximale raamhoogte | 1 m |
| Maximale opening | 160 mm |
| Materiaal | Zamac-staal |
| Finish | Wit-hamerslag wit |
| Aanbevolen schroefmaat | 4.0x30 mm |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Verpakking | Bulkverpakking |