Dulimex DX RUZ-S-030SS raamuitzetter standaard naar buitendraaiend 30 cm RVS-antraciet 0210.300.0405
Artikelnummer: A30202778
- Raamuitzetter standaard
- Dulimex DX
- Type RUZ-S-030SS
- 0210.300.0405
- 8714140162994
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Raamuitzetter standaard
-
Merk Dulimex DX
-
Type RUZ-S-030SS
-
0210.300.0405
-
8714140162994
-
Voor een gezond binnenklimaat is het belangrijk om uw woning regelmatig te ventileren
-
Even een raam in de slaapkamer, woonkamer en/of keuken openzetten kan al voldoende zijn om uw woning goed te ventileren
-
Om het raam- of deurkozijn te beschermen tegen dichtslaande ramen of deuren door de wind (stormachtige windstoten uitgesloten), is de raamuitzetter verstelbaar een simpele oplossing
-
Met de raamuitzetter verstelbaar kan een raam of deur op 5 verschillende standen open- en vastgezet worden zodat deze niet vrij kan bewegen
-
Toepassingsadvies
-
De RUZ-S-serie raamuitzetter verstelbaar wordt toegepast op naar buitendraaiende ramen
-
De stelpen dient apart mee bestelt te worden
-
Daarbij kan gekozen worden uit een stelpen met of zonder rand
-
Een stelpen met rand maakt het minder gemakkelijk om de raamuitzetter van binnen of van buiten van de pen te lichten
-
Zowel een kindveilige als een inbraakwerende oplossing
-
Een andere, nog veiligere oplossing is een stelpen met cilinderslot (CSL 7111B KA)
-
Deze vervangt de standaard pen en wordt afgesloten met een cilinderslot
-
Let op!
-
Bij een hor voor het raam is er geen ruimte voor een stelpen
-
De DX telescopische raamuitzetter is dan een betere oplossing
-
Tip!
-
Gebruik twee stelpennen voor een mooie sluiting van de raamuitzetter 1 bij het draaiende deel en 1 bij het andere uiteinde van de uitzetter
-
Technische informatie
-
Doordat wij geen gebruik maken van kunststof onderdelen wordt kleurechtheid en een probleemloze montage gegarandeerd
-
De voetjes zijn gemaakt van het sterke materiaal zamac en de 'tube' is gemaakt van staal
-
De telescopische raamuitzetters zijn verkrijgbaar in de epoxy coatings wit-wit, antraciet-antraciet, antraciet-RVS en zwart-RVS finish
-
Eén oplossing voor uw ramen en deuren
-
Doordat de raamuitzetters deel uit maken van ons programma raam- en deurbeslag van onder andere raamboompjes (type RBM-series) en oplegraamsloten (type SLS), zijn design, materiaal, kleur en finish perfect op elkaar afgestemd
-
Kortom: Eén sluitende oplossing voor uw raam- en deurkozijnen
-
Toepassing: naar buitendraaiende houten raamkozijnen
-
lengte: 300
-
Aantal stelgaten: 5
-
Minimale raambreedte: 400
-
Minimale raamhoutbreedte: 36
-
Minimale kozijnhoutdiepte: 38
-
Aanbevolen schroefmaat: 4.0x30
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Dulimex DX RUZ-S-030SS raamuitzetter standaard naar buitendraaiend 30 cm RVS-antraciet 0210.300.0405 kopen?
-
Dulimex DX Raamuitzetter wegdraaibaar staal gelakt en meer Raamuitzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0210.300.0405 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2103000405 |
| EAN artikel | 8714140162994 |
| EAN verpakking | 8714140162970 |
| EAN ompak | 8714140162987 |
| Intrastat CBS code | 83024150 |
| Artikel ID | N10036123 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Raamuitzetters - Raamuitzetter wegdraaibaar staal gelakt |
| Productgroep | Raamuitzetters standaard |
| Productsoort | Raamuitzetter standaard |
| Type | RUZ-S-030SS |
| Alternatief type | RUZS030SS |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Zamac-RVS |
| Finish | RVS-hamerslag donkergrijs |
| Toepassing | Naar buitendraaiende houten raamkozijnen |
| Lengte | 300 mm |
| Aantal stelgaten | 5 |
| Minimale raambreedte | 400 mm |
| Minimale raamhoutbreedte | 36 mm |
| Minimale kozijnhoutdiepte | 38 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4.0x30 mm |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Accessoires | Exclusief stelpen |