Dulimex DX RUZ-W-010SS raamuitzetter wegdraaibaar voor klep- en uitzetramen RVS-antraciet 0217.100.0405
Artikelnummer: A30202775
- Raamuitzetter wegdraaibaar
- Dulimex DX
- Type RUZ-W-010SS
- 0217.100.0405
- 8714140163021
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Raamuitzetter wegdraaibaar
-
Merk Dulimex DX
-
Type RUZ-W-010SS
-
0217.100.0405
-
8714140163021
-
Toepassing: naar buitendraaiende houten klep- en uitzetraamkozijnen
-
Minimale raambreedte: 235
-
Maximale raambreedte: 1,5
-
Minimale raamhoutbreedte: 34
-
Minimale kozijnhoutdiepte: 38
-
Minimale raamhoogte: 180
-
Maximale raamhoogte: 1
-
Maximale opening: 160
-
Aanbevolen schroefmaat: 4.0x30
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Dulimex DX RUZ-W-010SS raamuitzetter wegdraaibaar voor klep- en uitzetramen RVS-antraciet 0217.100.0405 kopen?
-
Dulimex DX Raamuitzetter wegdraaibaar RVS en meer Raamuitzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0217.100.0405 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2171000405 |
| EAN artikel | 8714140163021 |
| EAN verpakking | 8714140163007 |
| EAN ompak | 8714140163014 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036117 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Raamuitzetters - Raamuitzetter wegdraaibaar RVS |
| Productgroep | Raamuitzetters wegdraaibaar |
| Productsoort | Raamuitzetter wegdraaibaar |
| Type | RUZ-W-010SS |
| Alternatief type | RUZW010SS |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Zamac-RVS |
| Finish | RVS-hamerslag donkergrijs |
| Toepassing | Naar buitendraaiende houten klep- en uitzetraamkozijnen |
| Minimale raambreedte | 235 mm |
| Maximale raambreedte | 1,5 m |
| Minimale raamhoutbreedte | 34 mm |
| Minimale kozijnhoutdiepte | 38 mm |
| Minimale raamhoogte | 180 mm |
| Maximale raamhoogte | 1 m |
| Maximale opening | 160 mm |
| Aanbevolen Schroefmaat | 4.0x30 mm |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Verpakking | Bulkverpakking |