Dulimex DX DST W VB 50SF deurstopper 50x86 mm wandmodel met vlakke bovenkant RVS 0526.300.1506
Artikelnummer: A30202615
- Deurstopper wand model
- Dulimex DX
- Type DST W VB 50SF
- 0526.300.1506
- 8714140162758
Vanaf 10
€ 6,19 per stuk
1,80 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 8,58 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 5,79 per stuk
2,20 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper wand model
-
Merk Dulimex DX
-
Type DST W VB 50SF
-
0526.300.1506
-
8714140162758
-
Montage: wandmodel
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS
-
Bevestigingsmateriaal: schroeven 4.0x35 mm (4x) en bijbehorende pluggen ingesloten
-
Dulimex DX DST W VB 50SF deurstopper 50x86 mm wandmodel met vlakke bovenkant RVS 0526.300.1506 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.300.1506 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5263001506 |
| EAN artikel | 8714140162758 |
| EAN verpakking | 8714140162734 |
| EAN ompak | 8714140162741 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036465 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers wand model |
| Productsoort | Deurstopper wand model |
| Type | DST W VB 50SF |
| Alternatief type | DSTWVB50SF |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Montage | Wandmodel |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| B | 84 mm |
| Bevestigingsmateriaal | Schroeven 4.0x35 mm (4x) en bijbehorende pluggen ingesloten |
| A | 50 mm |
| D | 17 mm |
| E | 7 mm |
| C | 12 mm |
| Kleur buffer | Zwart |