Dulimex DX TRS 050 SS tonrolsnapper E 1511 SS voorplaat 22x76 mm diepte 51 mm RVS 4001.451.5012
Artikelnummer: A30202611
- Tonrolsnapper
- Dulimex DX
- Type TRS 050 SS
- 4001.451.5012
- 8714140236015
Vanaf 1
€ 29,30 per stuk
7,33 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 10
€ 27,47 per stuk
9,16 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Tonrolsnapper
-
Merk Dulimex DX
-
Type TRS 050 SS
-
4001.451.5012
-
8714140236015
-
Zwaarte: verstelbaar
-
Diepte: 51
-
Dulimex DX TRS 050 SS tonrolsnapper E 1511 SS voorplaat 22x76 mm diepte 51 mm RVS 4001.451.5012 kopen?
-
Dulimex DX Tonrolslot RVS en meer Tonrolsloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.451.5012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40014515012 |
| EAN artikel | 8714140236015 |
| EAN verpakking | 8714140235995 |
| EAN ompak | 8714140236008 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | N10033883 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Tonrolsloten - Tonrolslot RVS |
| Productgroep | Tonrolsnappers |
| Productsoort | Tonrolsnapper |
| Type | TRS 050 SS |
| Alternatief type | TRS050SS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Lengte | 76 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Zwaarte | Verstelbaar |
| Diepte | 51 mm |