Dulimex DX ZRS 200BV rolschuif 80x200 mm schootdikte 8 mm vlak model staal verzinkt 0411.360.0205
Artikelnummer: A30202592
- Rolschuif
- Dulimex DX
- Type ZRS 200BV
- 0411.360.0205
- 8714140151059
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Rolschuif
-
Merk Dulimex DX
-
Type ZRS 200BV
-
0411.360.0205
-
8714140151059
-
DX rolschuiven worden voornamelijk gebruikt om een gelijkliggende poort of tuinhek vast te zetten, maar kunnen natuurlijk ook binnenshuis op bijvoorbeeld een voorraadkast of luik worden gebruikt
-
Deze verzinkte schuiven lopen letterlijk en figuurlijk op (kunststof) rolletjes en zijn verkrijgbaar in vijf verschillende maten (variërend van 100 tot 200 mm)
-
Bovendien zijn ze zeer geschikt voor buitengebruik
-
Zowel montage als gebruik is kinderlijk eenvoudig
-
Met schroeven plaats je de schuif met slotoog en het slotplaatje in een handomdraai op het hout, waarna je de schuif snel en eenvoudig dichtschuift
-
Het betreft hier een vlak model wat inhoudt dat deze gemaakt is voor gelijkliggende deuren, hekken of poorten
-
Heb je te maken met een deur die verder naar achteren ligt?
-
Gebruik dan deze rolschuif met bocht
-
Tot slot is deze schuif zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Wist je dat er ook een soortgelijke rolschuif bestaat die je af kunt sluiten met een hangslot?
-
Dat is bijvoorbeeld ideaal voor ’s nachts of op afgelegen plekken
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Soort schoot: vlak model
-
Dulimex DX ZRS 200BV rolschuif 80x200 mm schootdikte 8 mm vlak model staal verzinkt 0411.360.0205 kopen?
-
Dulimex DX Rolschuif verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.360.0205 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113600205 |
| EAN artikel | 8714140151059 |
| EAN verpakking | 8714140151035 |
| EAN ompak | 8714140151042 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035655 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Rolschuif verzinkt |
| Productgroep | Rolschuiven |
| Productsoort | Rolschuif |
| Type | ZRS 200BV |
| Alternatief type | ZRS200BV |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Soort schoot | Vlak model |
| A | 200 mm |
| B | 80 mm |
| C | 8 mm |
| D | 43 mm |
| E | 2,5 mm |
| F | 19 mm |
| G | 14,5 mm |