Dulimex DX SGB 060BV plaatschuif 25x60 mm schootdikte 3 mm met bocht staal verzinkt 0411.255.0065
Artikelnummer: A30202588
- Plaatschuif met bocht
- Dulimex DX
- Type SGB 060BV
- 0411.255.0065
- 8714140150663
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Plaatschuif met bocht
-
Merk Dulimex DX
-
Type SGB 060BV
-
0411.255.0065
-
8714140150663
-
Op zoek naar een schuif voor het afsluiten van een terugliggend deurtje van een konijnenhok, rommelschuurtje of een terugliggend tuinhek?
-
Deze staal verzinkte plaatschuiven met bocht zijn verkrijgbaar in vier verschillende maten (variërend tussen 60 en 120 mm) en zeer geschikt voor buitengebruik
-
Zowel montage als gebruik is kinderlijk eenvoudig
-
Met schroeven plaats je de schuif en het slotplaatje in een handomdraai op het hout, waarna je de boel snel en eenvoudig afsluit
-
Deze plaatschuif is zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Het betreft hier een model met bocht wat inhoudt dat deze gemaakt is voor terugliggende deuren
-
Heb je te maken met gelijkliggende delen?
-
Gebruik dan dit rechte model
-
Soort schoot: met bocht
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX SGB 060BV plaatschuif 25x60 mm schootdikte 3 mm met bocht staal verzinkt 0411.255.0065 kopen?
-
Dulimex DX Plaatschuif staal verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.255.0065 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4112550065 |
| EAN artikel | 8714140150663 |
| EAN verpakking | 8714140150649 |
| EAN ompak | 8714140150656 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035667 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Plaatschuif staal verzinkt |
| Productgroep | Plaatschuiven met bocht |
| Productsoort | Plaatschuif met bocht |
| Type | SGB 060BV |
| Alternatief type | SGB060BV |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Soort schoot | Met bocht |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| A | 60 mm |
| B | 25 mm |
| C | 3 mm |
| D | 15 mm |
| E | 8 mm |
| F | 1,5 mm |
| G | 9,0 mm |
| H | 10 mm |
| I | 27 mm |