Dulimex DX SG 120BV plaatschuif 35x120 mm schootdikte 4 mm vlak model staal verzinkt 0411.250.0125
Artikelnummer: A30202587
- Plaatschuif
- Dulimex DX
- Type SG 120BV
- 0411.250.0125
- 8714140150632
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Plaatschuif
-
Merk Dulimex DX
-
Type SG 120BV
-
0411.250.0125
-
8714140150632
-
Op zoek naar een schuif als hoofdsluiting van een konijnenhok of rommelschuurtje of juist als extra vergrendeling op een tuinhek of schuurdeur?
-
Dit staal verzinkte vlakke model is geschikt voor gelijkliggende delen en verkrijgbaar in vijf verschilende maten (variërend tussen 40 en 120 mm)
-
Deze plaatschuif is zeer geschikt voor buitengebruik en montage is kinderlijk eenvoudig
-
Met schroeven plaats je de schuif en het slotoog in een handomdraai op het hout, waarna je de schuif bedient door de rechthoekige schoot in of uit te schuiven
-
Deze plaatschuif is zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Heb je te maken met een hek of deurtje dat verder naar achteren ligt?
-
Gebruik voor terugliggende situaties de plaatschuif met bocht
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Soor schoot: vlak model
-
Dulimex DX SG 120BV plaatschuif 35x120 mm schootdikte 4 mm vlak model staal verzinkt 0411.250.0125 kopen?
-
Dulimex DX Plaatschuif staal verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.250.0125 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4112500125 |
| EAN artikel | 8714140150632 |
| EAN verpakking | 8714140150618 |
| EAN ompak | 8714140150625 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035666 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Plaatschuif staal verzinkt |
| Productgroep | Plaatschuiven |
| Productsoort | Plaatschuif |
| Type | SG 120BV |
| Alternatief type | SG120BV |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| A | 120 mm |
| B | 35 mm |
| C | 4 mm |
| D | 30 mm |
| E | 1,5 mm |
| F | 11 mm |
| G | 10,5 mm |
| Soor schoot | Vlak model |