Dulimex DX KSP-16017RNI pijpkantschuif type 884 160x17x12 mm afgeschuind rond staal vernikkeld 0632.915.1624
Artikelnummer: A30202575
- Pijpkantschuif staal 17 mm breed afgeschuind rond
- Dulimex DX
- Type KSP-16017RNI
- 0632.915.1624
- 8714140176434
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pijpkantschuif staal 17 mm breed afgeschuind rond
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSP-16017RNI
-
0632.915.1624
-
8714140176434
-
Het passieve deel van dubbele ramen of deuren vastzetten?
-
Dan is deze 17 mm brede pijpkantschuif een goede oplossing
-
Een pijpkantschuif wordt bediend door een schuif en beschikt over een langere schootuitslag dan een bascule kantschuif
-
Dit maakt pijpkantschuiven ideaal voor toepassing in situaties met meer ruimte tussen de deur en onderdorpel
-
Een pijpkantschuif bevestig je door deze in te frezen in de kopse kant van de deur
-
De sluitplaat wordt op de dorpel van het kozijn bevestigd
-
Dit model is een 4-zijdig afgeschuind rond model wat betekent dat je de uitsparing dient te maken met een CNC bovenfrees
-
Mocht het niet mogelijk zijn de kantschuif in te frezen, is het uiteraard ook mogelijk een recht model kantschuif op de deur te monteren
-
In principe gebruik je twee kantschuiven, één boven en één onder
-
Deze kunnen boven- en onder in lengte variëren
-
Wanneer je een hoge deur hebt is het voor het bedieningsgemak aannemelijk dat je bovenaan de deur een langere kantschuif bevestigd zodat iedereen erbij kan
-
Dit 17 mm brede model is vernikkeld en leverbaar in de lengtematen 160 mm en 400 mm
-
Tot slot zijn ze per stuk te bestellen
-
Materiaal: staal
-
Uitvoering: 4-zijdig gesloten koker
-
Freestoepassing: afgeschuind rond
-
Montage: verwerking met bovenfrees
-
Accessoires: sluitplaat
-
Type: 884
-
Dulimex DX KSP-16017RNI pijpkantschuif type 884 160x17x12 mm afgeschuind rond staal vernikkeld 0632.915.1624 kopen?
-
Dulimex DX Pijpkantschuif vernikkeld en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0632.915.1624 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 6329151624 |
| EAN artikel | 8714140176434 |
| EAN verpakking | 8714140176410 |
| EAN ompak | 8714140176427 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10422624 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Pijpkantschuif vernikkeld |
| Productgroep | Pijpkantschuiven staal 17 mm breed afgeschuind rond |
| Productsoort | Pijpkantschuif staal 17 mm breed afgeschuind rond |
| Type | KSP-16017RNI |
| Alternatief type | KSP16017RNI |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | 4-zijdig gesloten koker |
| Frees toepassing | Afgeschuind rond |
| Montage | Verwerking met bovenfrees |
| A | 160 mm |
| B | 17 mm |
| C | 12 mm |
| D | 109 mm |
| E | 20 mm |
| F | 7,5 mm |
| Finish | Vernikkeld |
| Accessoires | Sluitplaat |
| Uitvoering 2 | 884 |