Dulimex DX KSP-20020SBV pijpkantschuif type 866 200x20x15 mm afgeschuind recht staal verzinkt 0631.920.2020
Artikelnummer: A30202571
- Pijpkantschuif staal 20 mm breed afgeschuind recht
- Dulimex DX
- Type KSP-20020SBV
- 0631.920.2020
- 8714140177844
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pijpkantschuif staal 20 mm breed afgeschuind recht
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSP-20020SBV
-
0631.920.2020
-
8714140177844
-
Het passieve deel van dubbele ramen of deuren vastzetten?
-
Dan is deze 20 mm brede pijpkantschuif een goede oplossing
-
Een pijpkantschuif wordt bediend door een schuif en beschikt over een langere schootuitslag dan een bascule kantschuif
-
Dit maakt pijpkantschuiven ideaal voor toepassing in situaties met meer ruimte tussen de deur en onderdorpel
-
Een pijpkantschuif bevestig je door deze in te frezen in de kopse kant van de deur
-
De sluitplaat wordt op de dorpel van het kozijn bevestigd
-
Dit model is een 4-zijdig gesloten afgeschuind recht model wat betekent dat je de uitsparing dient te maken met een CNC sleuvenfrees
-
Mocht het niet mogelijk zijn de kantschuif in te frezen, is het uiteraard ook mogelijk een recht model kantschuif op de deur te monteren
-
In principe gebruik je twee kantschuiven, één boven en één onder
-
Deze kunnen boven- en onder in lengte variëren
-
Wanneer je een hoge deur hebt is het voor het bedieningsgemak aannemelijk dat je bovenaan de deur een langere kantschuif bevestigd zodat iedereen erbij kan
-
Dit 20 mm brede model is verzinkt en leverbaar in twee lengtematen
-
Tot slot zijn ze per stuk leverbaar
-
Materiaal: staal
-
Uitvoering: 4-zijdig gesloten koker
-
Freestoepassing: afgeschuind recht
-
Montage: verwerking met sleuvenfrees
-
Accessoires: sluitplaat
-
Type: 866
-
Dulimex DX KSP-20020SBV pijpkantschuif type 866 200x20x15 mm afgeschuind recht staal verzinkt 0631.920.2020 kopen?
-
Dulimex DX Pijpkantschuif staal verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0631.920.2020 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 6319202020 |
| EAN artikel | 8714140177844 |
| EAN verpakking | 8714140177820 |
| EAN ompak | 8714140177837 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10429871 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Pijpkantschuif staal verzinkt |
| Productgroep | Pijpkantschuiven staal 20 mm breed afgeschuind recht |
| Productsoort | Pijpkantschuif staal 20 mm breed afgeschuind recht |
| Type | KSP-20020SBV |
| Alternatief type | KSP20020SBV |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | 4-zijdig gesloten koker |
| Frees toepassing | Afgeschuind recht |
| Montage | Verwerking met sleuvenfrees |
| A | 200 mm |
| B | 20 mm |
| C | 15 mm |
| D | 143 mm |
| E | 22 mm |
| F | 10 mm |
| Finish | Verzinkt |
| Accessoires | Sluitplaat |
| Uitvoering 2 | 866 |