Dulimex DX KSP-16017BV pijpkantschuif type 804 160x17x12 mm staal verzinkt 0602.915.1620
Artikelnummer: A30202561
- Pijpkantschuif staal 17 mm breed recht
- Dulimex DX
- Type KSP-16017BV
- 0602.915.1620
- 8714140141272
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pijpkantschuif staal 17 mm breed recht
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSP-16017BV
-
0602.915.1620
-
8714140141272
-
Het passieve deel van dubbele ramen of deuren vastzetten?
-
Dan is deze 17 mm brede pijpkantschuif een goede oplossing
-
Een pijpkantschuif wordt bediend door een schuif en beschikt over een langere schootuitslag dan een bascule kantschuif
-
Dit maakt pijpkantschuiven ideaal voor toepassing in situaties met meer ruimte tussen de deur en onderdorpel
-
Een pijpkantschuif bevestig je door deze in te frezen in de kopse kant van de deur
-
De sluitplaat wordt op de dorpel van het kozijn bevestigd
-
Dit model is een 4-zijdig gesloten recht model waarbij je de uitsparing handmatig maakt
-
Ten opzichte van een open model is deze kantschuif minder vatbaar voor stof, zaagsel en weersinvloeden
-
Mocht het niet mogelijk zijn de kantschuif in te frezen, is het uiteraard ook mogelijk deze op de deur te monteren
-
In principe gebruik je twee kantschuiven, één boven en één onder
-
Deze kunnen boven- en onder in lengte variëren
-
Wanneer je een hoge deur hebt is het voor het bedieningsgemak aannemelijk dat je bovenaan de deur een langere kantschuif bevestigd zodat iedereen erbij kan
-
Deze 17 mm brede modellen zijn verkrijgbaar met verzinkte, limba, zilvergelakte of vernikkelde afwerking
-
De kleur limba is afgeleid van een houtsoort en past daarmee goed bij ongeverfde houten deuren van bijvoorbeeld een tuinhuisje
-
Tot slot zijn ze per stuk leverbaar
-
Materiaal: staal
-
Uitvoering: 4-zijdig gesloten koker
-
Accessoires: sluitplaat
-
Type: 804
-
Dulimex DX KSP-16017BV pijpkantschuif type 804 160x17x12 mm staal verzinkt 0602.915.1620 kopen?
-
Dulimex DX Pijpkantschuif staal verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0602.915.1620 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 6029151620 |
| EAN artikel | 8714140141272 |
| EAN verpakking | 8714140141258 |
| EAN ompak | 8714140141265 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035473 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Pijpkantschuif staal verzinkt |
| Productgroep | Pijpkantschuiven staal 17 mm breed recht |
| Productsoort | Pijpkantschuif staal 17 mm breed recht |
| Type | KSP-16017BV |
| Alternatief type | KSP16017BV |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | 4-zijdig gesloten koker |
| A | 160 mm |
| B | 17 mm |
| C | 12 mm |
| D | 109 mm |
| E | 20 mm |
| F | 7,5 mm |
| Finish | Verzinkt |
| Accessoires | Sluitplaat |
| Uitvoering 2 | 804 |