Dulimex DX SLP 17 SS sluitplaat voor bascule kantschuiven 15 mm en 17 mm gesloten model 40x15 mm RVS 0740.017.1705
Artikelnummer: A30202548
- Sluitplaat staal voor bascule kantschuiven 15 mm en 17 mm gesloten model
- Dulimex DX
- Type SLP 17 SS
- 0740.017.1705
- 8714140185795
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sluitplaat staal voor bascule kantschuiven 15 mm en 17 mm gesloten model
-
Merk Dulimex DX
-
Type SLP 17 SS
-
0740.017.1705
-
8714140185795
-
Op zoek naar een RVS sluitplaat ten behoeve van onze kantschuiven?
-
Deze zijn in twee maten verkrijgbaar
-
Materiaal: staal
-
Toepassing: ten behoeve van kantschuiven uit de 8-serie
-
Dulimex DX SLP 17 SS sluitplaat voor bascule kantschuiven 15 mm en 17 mm gesloten model 40x15 mm RVS 0740.017.1705 kopen?
-
Dulimex DX Kantschuif toebehoren en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0740.017.1705 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7400171705 |
| EAN artikel | 8714140185795 |
| EAN verpakking | 8714140185771 |
| EAN ompak | 8714140185788 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10493064 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Kantschuif toebehoren |
| Productgroep | Sluitplaatjes RVS |
| Productsoort | Sluitplaat staal voor bascule kantschuiven 15 mm en 17 mm gesloten model |
| Type | SLP 17 SS |
| Alternatief type | SLP17SS |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Geborsteld |
| Toepassing | Ten behoeve van kantschuiven uit de 8-serie |
| Geschikt voor | Bascule kantschuiven RVS 15 en 17 mm |
| Afmeting | 40x15 mm |