Dulimex DX KSB 15025 PL bascule kantschuif 7550 PL 150x25x21 mm facetrand aluminium vermessingd 0601.250.1509
Artikelnummer: A30202476
- Bascule kantschuif 3-zijdig gesloten model met facet
- Dulimex DX
- Type KSB-15025 PL
- 0601.250.1509
- 8714140180066
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bascule kantschuif 3-zijdig gesloten model met facet
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSB-15025 PL
-
0601.250.1509
-
8714140180066
-
Ben je op zoek naar een unieke bascule kantschuif met facetrand voor een extra strakke afwerking?
-
Dan is deze 3-zijdig gesloten aluminium kantschuif wat je zoekt!
-
Wat deze kantschuif bovendien uniek maakt is dat hij verkrijgbaar is tot wel één meter lang, waardoor uitzonderlijk hoge deuren zoals kerkdeuren of andere toegangsdeuren in utiliteit voor iedereen te bedienen zijn
-
Deze kantschuiven bedien je door de hendel over te hevelen
-
Het grote voordeel hiervan is dat de schoot niet zomaar in te drukken is
-
Een kantschuif bevestig je door deze in te frezen in de kopse kant van de deur
-
De sluitplaat wordt op de boven- en onderdorpel van het kozijn bevestigd
-
Dit model is een gesloten afgeschuind recht model waarbij je de uitsparing machinaal maakt met een CNC sleuvenfrees
-
De facetrand zorgt ervoor dat de uitsparing aan de zijkanten afgesloten wordt wat een strakke uitstraling geeft
-
In principe gebruik je twee kantschuiven, één boven en één onder
-
Dit zorgt voor een degelijke vergrendeling
-
Voor het gebruiksgemak kun je boven en onder in lengte variëren
-
Wanneer je een hoge deur hebt bijvoorbeeld is het aannemelijk dat je bovenaan de deur een langere kantschuif bevestigd zodat iedereen bij de hevel kan
-
Onze aluminium facet kantschuiven zijn verkrijgbaar in verschillende lengtematen
-
De kleine maten zijn tevens verkrijgbaar met verchroomde of vermessingde afwerking
-
Uitvoering: 3-zijdig gesloten koker
-
Materiaal: staal
-
Freestoepassing: afgeschuind recht
-
Montage: verwerking met sleuvenfrees
-
Accessoires: sluitplaat
-
Type: 7550
-
Dulimex DX KSB 15025 PL bascule kantschuif 7550 PL 150x25x21 mm facetrand aluminium vermessingd 0601.250.1509 kopen?
-
Dulimex DX Bascule kantschuif aluminium geanodiseerd en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0601.250.1509 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 6012501509 |
| EAN artikel | 8714140180066 |
| EAN verpakking | 8714140180042 |
| EAN ompak | 8714140180059 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10490101 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Bascule kantschuif aluminium geanodiseerd |
| Productgroep | Bascule kantschuiven 3-zijdig gesloten model met facet |
| Productsoort | Bascule kantschuif 3-zijdig gesloten model met facet |
| Type | KSB-15025 PL |
| Alternatief type | KSB15025PL |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | 3-zijdig gesloten koker |
| Materiaal | Staal |
| Frees toepassing | Afgeschuind recht |
| Montage | Verwerking met sleuvenfrees |
| A | 150 mm |
| B | 22 mm |
| C | 25 mm |
| D | 15 mm |
| E | 13 mm |
| Accessoires | Sluitplaat |
| Uitvoering 2 | 7550 |
| F | 41 mm |
| Finish | Vermessingd |