Outillage Progress Polair MC 110401B magneetsnapper Neptune type 5403 opschroevend 4 kg zamac mat vermessingd 0414.900.4001
Artikelnummer: A30202317
- Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Neptune
- Outillage Progress
- Type MC 110401B
- 0414.900.4001
- 8714140144969
Vanaf 20
€ 280,90 per 20 stuks
5,33 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Neptune
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 110401B
-
0414.900.4001
-
8714140144969
-
Uitvoering: Neptune
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Outillage Progress Polair MC 110401B magneetsnapper Neptune type 5403 opschroevend 4 kg zamac mat vermessingd 0414.900.4001 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper vermessingd en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.900.4001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4149004001 |
| EAN artikel | 8714140144969 |
| EAN verpakking | 8714140144945 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035453 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper vermessingd |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie opschroevend Neptune |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Neptune |
| Type | MC 110401B |
| Alternatief type | MC110401B |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Uitvoering | Neptune |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 52 mm |
| B | 18 mm |
| C | 15 mm |
| D | 57 mm |
| E | 13 mm |
| F | 44 mm |
| G | 37 mm |
| Finish | Mat vermessingd |