Outillage Progress Polair MC 100820B magneetsnapper Super Polair type 5202 inlatend 8 kg zamac vernikkeld 0414.800.8020
Artikelnummer: A30202303
- Magneetsnapper MC10 serie inlatend Super Polair
- Outillage Progress
- Type MC 100820B
- 0414.800.8020
- 8714140144334
Vanaf 10
€ 22,81 per stuk
7,60 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 31,94 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie inlatend Super Polair
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 100820B
-
0414.800.8020
-
8714140144334
-
Uitvoering: Super Polair
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: inlatend
-
Outillage Progress Polair MC 100820B magneetsnapper Super Polair type 5202 inlatend 8 kg zamac vernikkeld 0414.800.8020 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper vernikkeld en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.800.8020 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4148008020 |
| EAN artikel | 8714140144334 |
| EAN verpakking | 8714140144310 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035432 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper vernikkeld |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie inlatend Super Polair |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie inlatend Super Polair |
| Type | MC 100820B |
| Alternatief type | MC100820B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Uitvoering | Super Polair |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Inlatend |
| Magneetkracht | 8 kg |
| A | 86 mm |
| B | 16 mm |
| C | 15 mm |
| D | 92 mm |
| E | 16 mm |
| F | 74 mm |
| G | 74 mm |
| Finish | Vernikkeld |