Outillage Progress Polair MC 100407B magneetsnapper Polair type 5123 opschroevend 4 kg zamac verguld 0414.800.4007
Artikelnummer: A30202294
- Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Polair
- Outillage Progress
- Type MC 100407B
- 0414.800.4007
- 8714140144518
Vanaf 10
€ 24,21 per stuk
8,07 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 33,90 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Polair
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 100407B
-
0414.800.4007
-
8714140144518
-
Uitvoering: Polair
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Outillage Progress Polair MC 100407B magneetsnapper Polair type 5123 opschroevend 4 kg zamac verguld 0414.800.4007 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper zamac en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.800.4007 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4148004007 |
| EAN artikel | 8714140144518 |
| EAN verpakking | 8714140144495 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035438 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper zamac |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie opschroevend Polair |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Polair |
| Type | MC 100407B |
| Alternatief type | MC100407B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Uitvoering | Polair |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 50 mm |
| B | 16 mm |
| C | 15 mm |
| D | 55 mm |
| E | 16 mm |
| F | 40 mm |
| G | 40 mm |
| Finish | Verguld |