Outillage Progress Polair MC 100430B magneetsnapper Polair type 5102S inlatend 4 kg tot 300 graden C zamac vernikkeld 0414.800.4030
Artikelnummer: A30202291
- Magneetsnapper MC10 serie inlatend Polair
- Outillage Progress
- Type MC 100430B
- 0414.800.4030
- 8714140144181
Vanaf 10
€ 27,76 per stuk
10,53 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 40,21 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie inlatend Polair
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 100430B
-
0414.800.4030
-
8714140144181
-
Uitvoering: Polair
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: inlatend
-
Outillage Progress Polair MC 100430B magneetsnapper Polair type 5102S inlatend 4 kg tot 300 graden C zamac vernikkeld 0414.800.4030 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper vernikkeld en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.800.4030 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4148004030 |
| EAN artikel | 8714140144181 |
| EAN verpakking | 8714140144167 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035428 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper vernikkeld |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie inlatend Polair |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie inlatend Polair |
| Type | MC 100430B |
| Alternatief type | MC100430B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Uitvoering | Polair |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Inlatend |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 50 mm |
| B | 16 mm |
| C | 17 mm |
| D | 55 mm |
| E | 16 mm |
| F | 40 mm |
| G | 40 mm |
| Finish | Vernikkeld |
| Temperatuurbestendig | 300 graden C |