Dulimex DX MC 9603B magneetsnapper opschroevend 6 kg verende onderplaat slagvaste kunststof bruin 0414.700.6003
Artikelnummer: A30202276
- Magneetsnapper MC 9 serie
- Dulimex DX
- Type MC 9603B
- 0414.700.6003
- 8714140137947
Vanaf 20
€ 2,41 per stuk
0,70 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,34 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 400
€ 2,25 per stuk
0,86 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC 9 serie
-
Merk Dulimex DX
-
Type MC 9603B
-
0414.700.6003
-
8714140137947
-
Materiaal: slagvaste kunststof
-
Materiaal tegenplaat: slagvaste kunststof
-
Bevestiging: opschroevend
-
Soort magneet: permanentmagneet
-
Dulimex DX MC 9603B magneetsnapper opschroevend 6 kg verende onderplaat slagvaste kunststof bruin 0414.700.6003 kopen?
-
Dulimex DX Magneetsnapper kunststof en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.700.6003 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4147006003 |
| EAN artikel | 8714140137947 |
| EAN verpakking | 8714140137923 |
| EAN ompak | 8714140137930 |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10000580 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper kunststof |
| Productgroep | Magneetsnappers MC 9 serie |
| Productsoort | Magneetsnapper MC 9 serie |
| Type | MC 9603B |
| Alternatief type | MC9603B |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Slagvaste kunststof |
| Materiaal tegenplaat | Slagvaste kunststof |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Soort magneet | Permanentmagneet |
| Magneetkracht | 6 kg |
| A | 62 mm |
| B | 13 mm |
| C | 16 mm |
| D | 62 mm |
| E | 16 mm |
| F | 44 mm |
| G | 44 mm |