Dulimex DX DRB4050 SCP insteekgrendel met WC garnituur en sluitplaat 70/50 satijn verchroomd 0160.400.0500
Artikelnummer: A30202235
- Insteekgrendel met WC garnituur
- Dulimex DX
- Type DRB4050 SCP
- 0160.400.0500
- 8714140160112
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Insteekgrendel met WC garnituur
-
Merk Dulimex DX
-
Type DRB4050 SCP
-
0160.400.0500
-
8714140160112
-
Rustig vertoeven in het kleinste kamertje zonder gestoord te worden?
-
Kenmerkend voor een insteekgrendel is dat ze alleen van binnenuit bediend kunnen worden
-
Dit maakt ze zeer geliefd als WC- of badkamerslot en met het meegeleverde WC-garnituur is vanaf de buitenkant in één oogopslag te zien of iemand u is voor geweest en u eventjes moet wachten
-
Het grote voordeel van deze insteekgrendel is dat hij nagenoeg overal toegepast kan worden
-
Door zijn gangbare maatvoering is hij te gebruiken voor zowel renovatie- als nieuwbouwprojecten en op zowel naar binnen- als naar buitendraaiende ramen en deuren
-
De satijn verchroomde finish past bij de meeste kozijnen, deuren en ramen
-
Bovendien kan hij zowel links als rechts worden toegepast
-
Deze insteekgrendel wordt geleverd inclusief sluitplaat en bevestigingsmateriaal
-
De werking is eenvoudig
-
In het kozijn wordt een inkeping gemaakt, waarover de sluitplaat wordt bevestigd
-
Bij vergrendeling schuift de schoot door de sluitplaat in de inkeping
-
Materiaal: zamac
-
Finish: satijn verchroomd
-
Vergrendeling: knip
-
Diameter: 18 mm
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Toepassing: WC deur sluiting
-
Accessoires: sluitplaat en WC-garnituur
-
Lengte spindel: 50 mm
-
Schootuitslag (C): 12 mm
-
Dulimex DX DRB4050 SCP insteekgrendel met WC garnituur en sluitplaat 70/50 satijn verchroomd 0160.400.0500 kopen?
-
Dulimex DX Insteekgrendel vrij- en bezet zamac en meer Insteekgrendels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.400.0500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1604000500 |
| EAN artikel | 8714140160112 |
| EAN verpakking | 8714140160099 |
| EAN ompak | 8714140160105 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036092 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Insteekgrendels - Insteekgrendel vrij- en bezet zamac |
| Productgroep | Insteekgrendels met WC garnituren |
| Productsoort | Insteekgrendel met WC garnituur |
| Type | DRB4050 SCP |
| Alternatief type | DRB4050SCP |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Satijn verchroomd |
| Vergrendeling | Knip |
| Diameter | 18 mm |
| D | 16 mm |
| E | 3 mm |
| H | 30 mm |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Toepassing | WC deur sluiting |
| A | 70 mm |
| B | 50 mm |
| F | 55 mm |
| G | 18 mm |
| I | 22 mm |
| J | 3,5 mm |
| Accessoires | Sluitplaat en WC-garnituur |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Lengte spindel | 50 mm |
| Schootuitslag (C) | 12 mm |