Justor DRV 3V SS deuropvanger Justor FR 3G zwaarte 3 zonder haak instelbare sluitsnelheid RVS 4003.312.3012
Artikelnummer: A30202169
- Deuropvanger instelbare sluitsnelheid RVS
- Justor
- Type DRV 3V SS
- 4003.312.3012
- 8422536014597
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deuropvanger instelbare sluitsnelheid RVS
-
Merk Justor
-
Type DRV 3V SS
-
4003.312.3012
-
8422536014597
-
Op zoek naar een oplossing om het binnenklimaat beter te beheersen of rust te creeren in een werk- of leefomgeving?
-
Dan is deze RVS deuropvanger een goede oplossing voor toepassing in vochtige of klinische omgevingen!
-
De deuropvanger vangt, zoals de naam al doet vermoeden, de deur het laatste stukje op om hem vervolgens geruisloos te sluiten
-
De sluitsnelheid is voor de laatste 10 graden naar wens instelbaar met een maximale duur van 10 seconden
-
Wanneer de deur dicht zit, houdt de deuropvanger hem ook echt dicht, waardoor je plotseling openwaaien of klapperen voorkomt
-
In combinatie met bijvoorbeeld een deurdranger of deurveerscharnier maak je klimaatbeheersing gemakkelijker en bevorder je de levensduur van je deur en sluitingen
-
Tegelijkertijd zorg je voor rust in de omgeving
-
Het roestvaststaal (RVS) is corrosiewerend en zorgt ervoor dat bacterien niet kunnen hechten
-
Dat maakt onze JUSTOR deuropvangers bij uitstek geschikt voor toepassing in keukens, scholen en ziekenhuizen
-
Afhankelijk van het gewicht van de deur kies je voor de DRV 1 (maximaal 40 kg), DRV 2 (maximaal 80 kg) of DRV 3 (maximaal 100 kg) Montage aan de bovenzijde is in combinatie met deze sluithaak (niet meegeleverd) mogelijk op opdekdeuren tot 12 mm of gelijkliggende deuren
-
Heb je een terugliggende deur, een opdekdeur van meer dan 12 mm of smalle kozijnen?
-
Dan is bevestiging mogelijk in combinatie met een sluithaak voor terugliggende deuren, een opvulblok of een opdekplaatje
-
Toepassing: ten behoeve van een geruisloze sluiting van houten binnendeuren
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Accessoires: exclusief sluithaak
-
Sluitsnelheid: instelbaar
-
Justor DRV 3V SS deuropvanger Justor FR 3G zwaarte 3 zonder haak instelbare sluitsnelheid RVS 4003.312.3012 kopen?
-
Justor Deuropvanger hydraulisch en meer Deursluiters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.312.3012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40033123012 |
| EAN artikel | 8422536014597 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83026000 |
| Artikel ID | N11167370 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deursluiters - Deuropvanger hydraulisch |
| Productgroep | Deuropvangers instelbare sluitsnelheid RVS |
| Productsoort | Deuropvanger instelbare sluitsnelheid RVS |
| Type | DRV 3V SS |
| Alternatief type | DRV3VSS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Ten behoeve van een geruisloze sluiting van houten binnendeuren |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Zwaarte | 3 |
| A | 200 mm |
| B | 75 mm |
| C | 125 mm |
| D | 36 mm |
| E | 27 mm |
| F | 66,5 mm |
| Accessoires | Exclusief sluithaak |
| Sluitsnelheid | Instelbaar |
| G en H | 49 en 64 mm |
| Maximale deurbreedte | 1.250 mm |
| Maximaal deurgewicht | 100 kg |