Dulimex DX PO 305 EB RZ anti-paniekstang DX 305 RZ enkele deur 1-puntssluiting met insteek anti-paniekslot doornmaat 56,9 mm PC maat 47,5 mm rood-zwart 4003.603.0594
Artikelnummer: A30202145
- Anti-paniekstang DX 305-serie
- Dulimex DX
- Type PO 305 EB RZ
- 4003.603.0594
- 8714140133505
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekstang DX 305-serie
-
Merk Dulimex DX
-
Type PO 305 EB RZ
-
4003.603.0594
-
8714140133505
-
Een goede vluchtweg, het is een essentieel onderdeel van openbare gebouwen
-
Maar in sommige gevallen, denk bijvoorbeeld aan discotheken, poppodia en sporthallen heeft het paniekbeslag best wat te lijden waardoor de vluchtweg mogelijk in gevaar komt
-
En dan biedt deze CE gemarkeerde DX 305 anti-paniekstang uit de DX2 serie paniekbeslag uitkomst!
-
De DX2 serie voldoet aan de gestelde eisen voor vluchtdeuren in openbare gebouwen conform NEN-EN 1125 en het is hufterproof!
-
Na een uitgebreide test is het beslag voorzien van de CE-markering
-
Voor de uitgebreide testresultaten verwijzen we graag naar het kopje aanvullende informatie
-
Maar samengevat kunnen we stellen dat dit hufterproof beslag wel tegen een stootje kan en daarmee zeer geschikt is voor toepassing in het uitgaansleven!
-
De DX 305-serie is een éénpunts-zijsluiting met insteek anti-paniekslot met dagschootvergrendeling voor een gelijkliggende deur van maximaal 1220 mm
-
De zijsluiting kan zowel links als rechts toegepast worden
-
En met een halve euro-profielcilinder kan de kruk- of knopset aan de buitenkant vergrendeld worden
-
In geval van nood is de deur wordt de deur geopend door op de paniekstang te duwen
-
Deze sluiting heeft een eigentijds model en is uit voorraad leverbaar in het zilvergrijs of in het zwart met opvallende rode paniekstang
-
Op aanvraag is het tevens mogelijk de DX2 serie in één van 15 verschillende RAL kleuren te leveren, zodat de paniekstang esthetisch gezien deel uitmaakt van de omgeving
-
Bovendien krijg je van ons altijd 5 jaar garantie op het DX paniekbeslag!
-
Draairichting: links en rechts
-
Toepassing: enkele deuren
-
Bediening: duwstang
-
Geschikt voor: openbare gebouwen
-
Soort schoot: dagschoot
-
Normering: EN 1125
-
CE-markering: 37601322AA
-
Maximale deurbreedte: 1.220 mm
-
Minimale deurstijlbreedte: 55 mm
-
Doornmaat: 56,9 mm
-
PC maat: 47,5 mm
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Maximale deurhoogte: Niet van toepassing mm
-
Dulimex DX PO 305 EB RZ anti-paniekstang DX 305 RZ enkele deur 1-puntssluiting met insteek anti-paniekslot doornmaat 56,9 mm PC maat 47,5 mm rood-zwart 4003.603.0594 kopen?
-
Dulimex DX Paniekopener enkele deur en meer Anti-paniekbeslag en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.603.0594 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40036030594 |
| EAN artikel | 8714140133505 |
| EAN verpakking | 8714140133482 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035236 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Anti-paniekbeslag - Paniekopener enkele deur |
| Productgroep | Anti-paniekstangen DX 305-serie |
| Productsoort | Anti-paniekstang DX 305-serie |
| Type | PO 305 EB RZ |
| Alternatief type | PO305EBRZ |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 1-punts insteek anti-paniekslot |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Rode duwstang-zwarte stangen |
| Toepassing | Enkele deuren |
| Bediening | Duwstang |
| Geschikt voor | Openbare gebouwen |
| Soort schoot | Dagschoot |
| Normering | EN 1125 |
| CE markering | 37601322AA |
| Maximale deurbreedte | 1.220 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 55 mm |
| Doornmaat | 56,9 mm |
| PC maat | 47,5 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale deurhoogte | Niet van toepassing |