Kitlocks EPS 1200V elektronisch locker pincodeslot verticale montage prive of publiek 50.000 operaties 11 individuele RVS toetsen hoorbaar toetsenbord auto unlock voorziening 2 individuele fixatie punten battery override IP 54 maximale deurdikte 25 mm Afmeting 143x41x37mm 0163.425.1200
Artikelnummer: A30202115
- Elektronisch pincodeslot 1200-serie
- Kitlocks
- Type EPS 1200V
- 0163.425.1200
- 5031913003012
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Elektronisch pincodeslot 1200-serie
-
Merk Kitlocks
-
Type EPS 1200V
-
0163.425.1200
-
5031913003012
-
Uitvoering: elektronisch
-
Toepassing: ten behoeve van kluisjes, kasten, bureaulades, medicijnkarren, geweerkasten, archief lades
-
Bediening: codetableau
-
Handelingen: geschikt voor 50,000 handelingen door middel van 2x AA batterijen (meegeleverd)
-
Hoorbaar toetsenbord: ja
-
Materiaal: zamac
-
Afmeting buitenkant: 143x41x37
-
Maximale deurdikte: 25
-
Montageinstructie: ingesloten (Nederlands)
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Weer en corrosie bestendig: nee - IP54
-
Extra functionaliteit: Mogelijkheid tot locker mode Na eenmalige gebruik van de code zal deze verwijderd worden, Kan gebruikt worden voor het vervangen van automaatcilinders, LED indicatie wanneer batterij vervangen dienen te worden
-
Bijzonderheden: functies prive en publiek, battery override, met een batterij het slot openen, IP54 rated mits u gebruik maakt van de rubber achterplaat (ingesloten), plensdicht, geen schade indien bespoten ( 10 L/min ) onder eender welke hoek
-
Vergrendeling: met gebogen of rechte sluitlip
-
Automatisch ontgrendel programma: nee
-
Kitlocks EPS 1200V elektronisch locker pincodeslot verticale montage prive of publiek 50.000 operaties 11 individuele RVS toetsen hoorbaar toetsenbord auto unlock voorziening 2 individuele fixatie punten battery override IP 54 maximale deurdikte 25 mm Afmeting 143x41x37mm 0163.425.1200 kopen?
-
Kitlocks Locker codeslot en meer Lockersloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Kitlocks voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0163.425.1200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1634251200 |
| EAN artikel | 5031913003012 |
| EAN verpakking | 8714140187546 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83014090 |
| Artikel ID | N11167335 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Kitlocks |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Lockersloten - Locker codeslot |
| Productgroep | Elektronisch pincodesloten 1200-serie |
| Productsoort | Elektronisch pincodeslot 1200-serie |
| Type | EPS 1200V |
| Alternatief type | EPS1200V |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Elektronisch |
| Toepassing | Ten behoeve van kluisjes, kasten, bureaulades, medicijnkarren, geweerkasten, archief lades |
| Bediening | Codetableau |
| Handelingen | Geschikt voor 50,000 handelingen door middel van 2x AA batterijen (meegeleverd) |
| Hoorbaar toetsenbord | Ja |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Zilvergrijs |
| Afmeting buitenkant | 143x41x37 mm |
| Maximale deurdikte | 25 mm |
| Montage instructie | Ingesloten (Nederlands) |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Weer en corrosie bestendig | Nee, IP 54 |
| Extra functionaliteit | Mogelijkheid tot locker mode, na eenmalige gebruik van de code zal deze verwijderd worden, kan gebruikt worden voor het vervangen van automaatcilinders, LED indicatie wanneer batterij vervangen dienen te worden |
| Bijzonderheden | Functies prive en publiek, battery override, met een batterij het slot openen, IP 54 rated mits U gebruik maakt van de rubber achterplaat (Ingesloten), plensdicht, geen schade indien bespoten (10 L/min) onder eender welke hoek |
| Vergrendeling | Met gebogen of rechte sluitlip |
| Montage | Verticaal |
| Automatisch ontgrendel programma | Nee |