JIS Nadal ESP 1711 DC12 elektrische sluitplaat DC 12 V gelijkspanning ruststroom spanningsloos ontgrendeld 4003.011.1700
Artikelnummer: A30202084
- Elektrische sluitplaat JIS Nadal 1700 serie DC 20,5 mm
- JIS Nadal
- Type ESP 1711 DC12
- 4003.011.1700
- 8714140109296
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Elektrische sluitplaat JIS Nadal 1700 serie DC 20,5 mm
-
Merk JIS Nadal
-
Type ESP 1711 DC12
-
4003.011.1700
-
8714140109296
-
De toegangsdeuren van een winkel of bedrijf op afstand of met token laten bedienen?
-
Dat kan met deze elektrische sluitplaat
-
Deze elektrische sluitplaat is zowel links als rechts toe te passen en vervangt de standaard sluitplaat van het insteekslot
-
Hij past op de meest gangbare deuren
-
De schootvanger van de JIS elektrische sluitplaten is na montage nog 5 mm horizontaal en 7 mm in de diepte verstelbaar
-
Hierdoor is het mogelijk om de dagschoot naadloos te laten sluiten op de elektrische sluitplaat en klapperende deuren te voorkomen
-
Deze sluitplaat werkt op ruststroom, wat inhoudt dat het elektrische circuit doorbroken moet worden, om de deur te ontgrendelen en omdat hij werkt op gelijkspanning (DC) en 12V of 2V is hij onafhankelijk van het lichtnet
-
Dat maakt deze elektrische sluitplaat bij uitstek geschikt voor toepassing in overheidsgebouwen en ziekenhuizen
-
Wanneer in geval van bijvoorbeeld brand de stroom wordt afgesloten, openen ook de deuren zodat je veilig naar buiten kunt
-
Breedte: 20,5 mm
-
Toepassing: bij vluchtroutes
-
Stroom: ruststroom
-
Vergrendeling: met spanning
-
Ontgrendeling: onderbreken van spanning
-
Montage: inbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bijzonderheden: 5 mm verstelbare schootvanger, 7 mm in diepte verstelbaar
-
JIS Nadal ESP 1711 DC12 elektrische sluitplaat DC 12 V gelijkspanning ruststroom spanningsloos ontgrendeld 4003.011.1700 kopen?
-
JIS Nadal Sluitplaat elektrisch en meer Sluitplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van JIS Nadal voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.011.1700 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40030111700 |
| EAN artikel | 8714140109296 |
| EAN verpakking | 8714140109272 |
| EAN ompak | 8714140109289 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10034195 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | JIS Nadal |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Sluitplaten - Sluitplaat elektrisch |
| Productgroep | Elektrische sluitplaten JIS Nadal 1700 serie DC 205 mm |
| Productsoort | Elektrische sluitplaat JIS Nadal 1700 serie DC 20,5 mm |
| Type | ESP 1711 DC12 |
| Alternatief type | ESP1711DC12 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Breedte | 20,5 mm |
| Toepassing | Bij vluchtroutes |
| Stroom | Ruststroom |
| Vergrendeling | Met spanning |
| Ontgrendeling | Onderbreken van spanning |
| Aansluitspanning | 12 V |
| Polariteit | Gelijkspanning (DC) |
| Montage | Inbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bijzonderheden | 5 mm verstelbare schootvanger, 7 mm in diepte verstelbaar |