Dulimex DX HSP 5025B hoeksluitplaat 500x25x25x3 mm staal verchroomd 0160.300.5025
Artikelnummer: A30202070
- Hoeksluitplaat
- Dulimex DX
- Type HSP 5025B
- 0160.300.5025
- 8714140133260
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hoeksluitplaat
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSP 5025B
-
0160.300.5025
-
8714140133260
-
Deze hoeksluitplaat wordt gebruikt om de uitsparing voor de dag en nachtschoot in het kozijn netjes en veilig af te werken en wordt op de hoek van het deurkozijn bevestigd
-
Daarmee is deze sluitplaat voornamelijk geschikt voor opdekdeuren
-
Na renovatie of bij schilderwerkzaamheden is het in sommige gevallen gewenst de sluitplaat te vervangen
-
Deze sluitplaat is verkrijgbaar in de lengtes 300 en 500 mm en heeft ruimte voor zowel de dag- als nachtschoot
-
Materiaal: staal
-
Finish: verchroomd
-
Dulimex DX HSP 5025B hoeksluitplaat 500x25x25x3 mm staal verchroomd 0160.300.5025 kopen?
-
Dulimex DX Hoeksluitplaat staal verchroomd en meer Sluitplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.300.5025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1603005025 |
| EAN artikel | 8714140133260 |
| EAN verpakking | 8714140133246 |
| EAN ompak | 8714140133253 |
| Intrastat CBS code | 83016000 |
| Artikel ID | N10035081 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Sluitplaten - Hoeksluitplaat staal verchroomd |
| Productgroep | Hoeksluitplaten |
| Productsoort | Hoeksluitplaat |
| Type | HSP 5025B |
| Alternatief type | HSP5025B |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Lengte | 500 mm |
| Breedte | 25-25 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verchroomd |