Dulimex DX SLS 9211B KA oplegslot smal met cilinderslot DX SKG* buiten draaiend sleutelnummer 011 wit 0160.210.9211
Artikelnummer: A30202016
- Oplegslot smal met cilinderslot binnendraaiend SKG*
- Dulimex DX
- Type SLS 9211B KA
- 0160.210.9211
- 8714140161522
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Oplegslot smal met cilinderslot binnendraaiend SKG*
-
Merk Dulimex DX
-
Type SLS 9211B KA
-
0160.210.9211
-
8714140161522
-
Op zoek naar een extra veiligheidsslot om uw naar buitendraaiende raam of deur extra veilig af te sluiten?
-
Gebruik dan dit SKG* oplegslot met cilinder
-
Met dit smalle, maar krachtige inbraakwerende oplegraamslot vergrendelt u van binnenuit uw woonkamerraam, slaapkamerraam of openslaande tuindeuren met één handeling
-
Dit oplegslot is universeel toepasbaar op zowel draai- als klepramen en bijzonder geschikt voor smalle kozijnen met een minimum breedte van slechts 32 mm
-
De sluitkom wordt in het kozijn gemonteerd en het slotgedeelte op het raam bevestigd
-
Door aan de zijkant op de pen te drukken wordt het slot vergrendeld
-
De meegeleverde sleutel is nodig om het slot te ontgrendelen
-
Zo wapent u zich met dit oplegslot extra tegen inbraak
-
Ramen worden vaak vergeten in de strijd tegen inbraak, maar door het toepassen van inbraakwerend beslag op ramen vergroot u de kans aanzienlijk dat een inbreker uw woning overslaat
-
Dit oplegraamslot is SKG* gekeurd en moet om die reden altijd per 2 stuks of in combinatie met een ander SKG gekeurd product toegepast worden om te voldoen aan de eisen van het Politie Keurmerk Veilig Wonen
-
Zo wordt dit oplegraamslot bijvoorbeeld gecombineerd met deze raamuitzetter of dit veiligheidsinsteekslot.
-
U heeft de keuze uit een witte, zwarte of zilvergrijze uitvoering en het slot wordt geleverd inclusief bevestigingsmateriaal en twee gelijksluitende sleutels
-
Toepassing: voor naar buitendraaiende houten draai- en klepramen en deuren
-
Normering: SKG*
-
Sleutelnummer: 011
-
Minimale raamhoutbreedte: 32 mm
-
Schroefmaat sluitkast (ingesloten): 5.0x50 mm
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bijzonderheden: gelijksluitend met raamboompjes (RBM 3) en insteekgrendels (DRB)
-
Accessoires: bevestigingsmateriaal en 2 sleutels
-
Schroefmaat sluitkom (ingesloten): 5.0x25 mm
-
Dulimex DX SLS 9211B KA oplegslot smal met cilinderslot DX SKG* buiten draaiend sleutelnummer 011 wit 0160.210.9211 kopen?
-
Dulimex DX Opleg cilinder bijzetslot en meer Opleg bijzetsloten SKG* en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.210.9211 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1602109211 |
| EAN artikel | 8714140161522 |
| EAN verpakking | 8714140161508 |
| EAN ompak | 8714140161515 |
| Intrastat CBS code | 83014090 |
| Artikel ID | N10036129 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Opleg bijzetsloten SKG* - Opleg cilinder bijzetslot |
| Productgroep | Oplegsloten smal met cilinderslot buitendraaiend SKG* |
| Productsoort | Oplegslot smal met cilinderslot binnendraaiend SKG* |
| Type | SLS 9211B KA |
| Alternatief type | SLS9211BKA |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Finish | Wit |
| Toepassing | Voor naar buitendraaiende houten draai- en klepramen en deuren |
| Normering | SKG* |
| Sleutelnummer | 011 |
| Minimale raamhoutbreedte | 32 mm |
| Schroefmaat sluitkast (Ingesloten) | 5.0x50 mm |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bijzonderheden | Gelijksluitend met raamboompjes (RBM 3) en insteekgrendels (DRB) |
| Accessoires | Bevestigingsmateriaal en 2 sleutels |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Schroefmaat sluitkom (Ingesloten) | 5.0x25 mm |