Dulimex DX DNS-50-PCWE dag- en nachtslot doornmaat 50 mm Euro cilinder ronde voorplaat wit inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.280.5012
Artikelnummer: A30201983
- Dag en nachtslot PC
- Dulimex DX
- Type DNS-50-PCWE
- 0160.280.5012
- 8714140180394
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Dag en nachtslot PC
-
Merk Dulimex DX
-
Type DNS-50-PCWE
-
0160.280.5012
-
8714140180394
-
Een bestaande of nieuwe binnendeur voorzien van een insteekslot met de mogelijkheid om de ruimte af te sluiten?
-
Een dag- en nachtslot kenmerkt zich doordat hij over zowel een dag- als nachtschoot beschikt en wordt voornamelijk gebruikt voor studeerkamers, werkkamers, een praktijk aan huis of bijvoorbeeld een studentenkamer
-
Dit slot is geschikt voor iedere EURO profielcilinder en door de profielcilinder veiliger dan het slot met bontebaardsleutel
-
Daarmee is dit dag- en nachtslot geschikt voor het afsluiten van bijvoorbeeld een werkkamer, waar gevoelige informatie ligt opgeslagen
-
Dit binnendeurslot is zo ontworpen dat hij past in de standaard en meest gangbare maat slotuitsparing, waarmee een deur in de meeste gevallen wordt aangeleverd
-
Dat maakt dit insteekslot universeel toepasbaar
-
Zo kan dit dag- en nachtslot zowel als nieuw slot als ter vervanging van bestaande woningbouwsloten gebruikt worden
-
En het slot is zowel op links- als rechtsdraaiende deuren toe te passen
-
In drie eenvoudige stappen is de schoot van dit slot namelijk om te draaien voor toepassing op linksdraaiende deuren
-
Natuurlijk is het belangrijk dat de voorplaat van het slot past bij de algehele woontrend: daarom bieden wij de keuze uit een geborstelde roestvaststalen (RVS), zwarte of witte voorplaat
-
Bekijk ook onze kruk- of knopschilden en rozetten</u>Om uw binnendeur compleet te maken
-
Toepassing: binnendeuren
-
Doornmaat: 50 mm
-
PC maat: 55 mm
-
Materiaal slotkast: staal verzinkt
-
Materiaal dagschoot: zamac vernikkeld
-
Draairichting: dagschoot omkeerbaar
-
Materiaal nachtschoot: zamac vernikkeld
-
Aantal toeren: 1 toers
-
Model voorplaat: afgerond
-
Afmeting voorplaat: 174x20 mm
-
Dulimex DX DNS-50-PCWE dag- en nachtslot doornmaat 50 mm Euro cilinder ronde voorplaat wit inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.280.5012 kopen?
-
Dulimex DX Cilinder insteek dag- en nachtslot en meer Cilinder insteeksloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.280.5012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1602805012 |
| EAN artikel | 8714140180394 |
| EAN verpakking | 8714140180370 |
| EAN ompak | 8714140180387 |
| Intrastat CBS code | 83014011 |
| Artikel ID | N10429250 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Cilinder insteeksloten - Cilinder insteek dag- en nachtslot |
| Productgroep | Dag en nachtsloten PC |
| Productsoort | Dag en nachtslot PC |
| Type | DNS-50-PCWE |
| Alternatief type | DNS50PCWE |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Vergrendeling | Door middel van Europrofielcilinder |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC maat | 55 mm |
| Materiaal slotkast | Staal verzinkt |
| Materiaal dagschoot | Zamac vernikkeld |
| Draairichting | Dagschoot omkeerbaar |
| Materiaal nachtschoot | Zamac vernikkeld |
| Aantal toeren | 1 toers |
| Model voorplaat | Afgerond |
| Afmeting voorplaat | 174x20 mm |
| Voorplaat | Wit |