Soss MSO 314 NP onzichtbaar scharnier 13x38 mm deurdikte 14 mm zamac vernikkeld 4001.903.1414
Artikelnummer: A30201917
- Onzichtbaar scharnier Soss vernikkeld lichte uitvoering binnen
- Soss
- Type MSO 314 NP
- 4001.903.1414
- 8714140070923
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onzichtbaar scharnier Soss vernikkeld lichte uitvoering binnen
-
Merk Soss
-
Type MSO 314 NP
-
4001.903.1414
-
8714140070923
-
Het mooiste scharnier ter wereld wordt maar zelden opgemerkt
-
En dat is precies de kracht van dit verborgen scharnier!
-
Een stompe kastdeur, kajuitdeur of slaapkamerdeur sluit naadloos op het kozijn aan en de scharnieren blijven onzichtbaar zolang uw deur gesloten is
-
Deze vernikkelde variant is voorzien van hoogwaardige kwaliteit stalen lamellen en geschikt voor toepassingen binnenshuis of in droge omgevingen
-
Zowel in de woning- en interieurbouw, scheepsbouw, als de timmer- en meubelindustrie is dit scharnier een geliefde oplossing voor het afhangen van deuren
-
Het scharnier is omkeerbaar, wat inhoudt dat hij zowel links als rechts te monteren is en na montage is de deur tot 180 graden te openen
-
Voor langdurig gebruik raden wij u aan de draaiende delen van het scharnier regelmatig te behandelen met een smeermiddel
-
Ons assortiment verdekte scharnieren met vernikkelde afwerking bestaat uit diverse uitvoeringen
-
Zowel voor lichte als zware of brandwerende deuren is er een geschikte variant
-
Materiaal: zamac
-
Finish: vernikkeld
-
Soss MSO 314 NP onzichtbaar scharnier 13x38 mm deurdikte 14 mm zamac vernikkeld 4001.903.1414 kopen?
-
Soss Scharnier onzichtbaar en meer Scharnieren onzichtbaar en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Soss voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.903.1414 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40019031414 |
| EAN artikel | 8714140070923 |
| EAN verpakking | 8714140070909 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10034186 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Soss |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren onzichtbaar - Scharnier onzichtbaar |
| Productgroep | Onzichtbare scharnieren Soss vernikkeld |
| Productsoort | Onzichtbaar scharnier Soss vernikkeld lichte uitvoering binnen |
| Type | MSO 314 NP |
| Alternatief type | MSO314NP |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 38 mm |
| Breedte | 13 mm |
| Freesdiepte | 16 mm |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Vernikkeld |
| Toepassing | Houten binnendeuren en kozijnen |
| Deurgewicht | Lichte toepassing |
| Minimale deurdikte | Circa 14 mm |