Dulimex DX PI 320500PB K pianoscharnier 0,7x32x480 mm staal vermessingd met DX kopkaart 6007.032.0500
Artikelnummer: A30201910
- Pianoscharnier staal vermessingd
- Dulimex DX
- Type PI 320500PB K
- 6007.032.0500
- 8714140163113
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pianoscharnier staal vermessingd
-
Merk Dulimex DX
-
Type PI 320500PB K
-
6007.032.0500
-
8714140163113
-
Een raamscherm of -shutter, een louvre deurtje of een tv-meubeldeksel eenvoudig en strak monteren zonder open ruimte aan de kant van het scharnier?
-
Gebruik dan een pianoscharnier
-
In de meubelindustrie wordt zij veel toegepast voor bijvoorbeeld een gangkastdeurtje, een bank met opbergruimte of een inklapbaar bureau
-
Het scharnier dankt zijn naam aan het feit dat ze van oorsprong gebruikt werd, en nog steeds gebruikt wordt, voor de bevestiging van pianokleppen
-
Het scharnier wordt over de hele lengte van uw project bevestigd
-
Met een ijzerzaag is deze simpelweg op de juiste maat te zagen
-
De bevestiging over de hele lengte zorgt voor een rustige, strakke uitstraling en omdat dit pianoscharnier is afgewerkt met een messing laag, past het goed binnen de industriële of moderne woontrend
-
Dit scharnier is tevens verkrijgbaar in het roestvaststaal (RVS)
-
Materiaal: staal
-
Finish: vermessingd
-
Toepassing: houten luiken en kozijnen
-
Let op!
-
: exclusief bevestigingsmateriaal
-
Dulimex DX PI 320500PB K pianoscharnier 0,7x32x480 mm staal vermessingd met DX kopkaart 6007.032.0500 kopen?
-
Dulimex DX Pianoscharnier en meer Pianoscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6007.032.0500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60070320500 |
| EAN artikel | 8714140163113 |
| EAN verpakking | 8714140163090 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000766 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Pianoscharnieren - Pianoscharnier |
| Productgroep | Pianoscharnieren staal vermessingd |
| Productsoort | Pianoscharnier staal vermessingd |
| Type | PI 320500PB K |
| Alternatief type | PI320500PBK |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Vermessingd |
| Toepassing | Houten luiken en kozijnen |
| B | 32 mm |
| H | 480 mm |
| D | 0,7 mm |
| Let op! | Exclusief bevestigingsmateriaal |