Dulimex DX PI 321000SS K pianoscharnier 0,7x32x960 mm RVS met DX kopkaart 6007.132.1000
Artikelnummer: A30201904
- Pianoscharnier RVS
- Dulimex DX
- Type PI 321000SS K
- 6007.132.1000
- 8714140163328
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pianoscharnier RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type PI 321000SS K
-
6007.132.1000
-
8714140163328
-
Een deurtje van een tuinkast, een hondenhok of de deksel van een tuinbox monteren zonder open ruimte aan de kant van het scharnier?
-
Gebruik dan een pianoscharnier
-
In de meubelindustrie wordt zij veel toegepast
-
Voor een deurtje, een tuinbank met opbergruimte of een gereedschapskist is dit scharnier uitermate geschikt
-
Het scharnier dankt zijn naam aan het feit dat ze van oorsprong gebruikt werd, en nog steeds gebruikt wordt, voor de bevestiging van pianokleppen
-
Het scharnier wordt over de hele lengte van het project bevestigd
-
Met een ijzerzaag is deze simpelweg op de juiste maat te zagen
-
De bevestiging over de hele lengte zorgt voor een rustige, strakke uitstraling en omdat dit pianoscharnier is gemaakt van roestvaststaal (RVS) kan hij goed buiten gebruikt worden
-
Dit scharnier is voor een klassieke uitstraling tevens verkrijgbaar in staal vermessingd
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Finish: gepolijst
-
Toepassing: houten luiken en kozijnen
-
Let op!
-
: exclusief bevestigingsmateriaal
-
Dulimex DX PI 321000SS K pianoscharnier 0,7x32x960 mm RVS met DX kopkaart 6007.132.1000 kopen?
-
Dulimex DX Pianoscharnier en meer Pianoscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6007.132.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60071321000 |
| EAN artikel | 8714140163328 |
| EAN verpakking | 8714140163304 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000774 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Pianoscharnieren - Pianoscharnier |
| Productgroep | Pianoscharnieren RVS |
| Productsoort | Pianoscharnier RVS |
| Type | PI 321000SS K |
| Alternatief type | PI321000SSK |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Finish | Gepolijst |
| Toepassing | Houten luiken en kozijnen |
| B | 32 mm |
| H | 960 mm |
| D | 0,7 mm |
| Let op! | Exclusief bevestigingsmateriaal |