Dulimex DX H168-14700115 paumelle scharnier 140x70 mm links staal verzinkt 6810.115.1470
Artikelnummer: A30201862
- Paumelle scharnier Frans
- Dulimex DX
- Type H168-14700115
- 6810.115.1470
- 8714140152919
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Paumelle scharnier Frans
-
Merk Dulimex DX
-
Type H168-14700115
-
6810.115.1470
-
8714140152919
-
Franse of hamburgerpaumelles, verkrijgbaar in twee maten, zijn voor diverse houten deuren binnenshuis geschikt
-
Denk bijvoorbeeld aan een houten kastdeur van een klassiek meubel
-
Montage is eenvoudig, omdat de twee delen los van elkaar gemonteerd kunnen worden, maar het grootste voordeel van een paumelle is dat de deur eenvoudig in en uit het kozijn te tillen is, ideaal bij onderhoudswerkzaamheden
-
Paumelles zijn in tegenstelling tot scharnieren niet omkeerbaar
-
U bevestigt het blad met de pen altijd in het kozijn en dient daarom vooraf te bepalen welke draairichting u nodig heeft: links- of rechtsdraaiend, ofwel DIN links of DIN rechts
-
De makkelijkste manier om te achterhalen of u een links- of rechtsdraaiende paumelle nodig heeft is door bij een gesloten deur aan de kant van de deur te gaan staan waar u het scharnier ziet zitten
-
De deur draait dan altijd naar u toe
-
Zit het scharnier rechts?
-
Dan heeft u te maken met DIN rechts
-
Zit het scharnier links?
-
Dan kiest u voor een linksdraaiende paumelle, ofwel: DIN links
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Afwerking hoek: rechte hoeken
-
Toepassing: voor diverse doeleinden
-
Dulimex DX H168-14700115 paumelle scharnier 140x70 mm links staal verzinkt 6810.115.1470 kopen?
-
Dulimex DX Paumelle staal en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6810.115.1470 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 68101151470 |
| EAN artikel | 8714140152919 |
| EAN verpakking | 8714140152896 |
| EAN ompak | 8714140230129 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10035793 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Paumelle staal |
| Productgroep | Franse paumellescharnieren |
| Productsoort | Paumelle scharnier Frans |
| Type | H168-14700115 |
| Alternatief type | H16814700115 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Afwerking hoek | Rechte hoeken |
| Toepassing | Voor diverse doeleinden |
| B | 70 mm |
| H | 140 mm |
| D | 3,0 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Draairichting | DIN links |