IBFM HPL WR A 150 aanlaspaumelle verstelbaar stalen pen en kogellager ring 150x22 mm blank staal 6010.003.1500
Artikelnummer: A30201855
- Aanlaspaumelle verstelbaar
- IBFM
- Type HPL WR A 150
- 6010.003.1500
- 8714140155064
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle verstelbaar
-
Merk IBFM
-
Type HPL WR A 150
-
6010.003.1500
-
8714140155064
-
Deze in hoogte verstelbare aanlaspaumelle is geschikt voor deuren die intensief gebruikt worden of aan druk onderhevig zijn
-
Wanneer een deur al enige tijd hangt kan het voorkomen dat deze door trilling of veelvuldi?
-
Gebruik scheef gaat hangen
-
Het grote voordeel van een verstelbare paumelle is dat de deur na afhangen nog bijgesteld kan worden
-
Hierdoor optimaliseert u ten alle tijden de stabiliteit van de deur en lost u het probleem van een klemmende deur eenvoudig op
-
Daarnaast is met een aanlaspaumelle deur, raam of luik volledig 180 graden te openen, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
Handig voor rolstoelgebruikers of bij laden en lossen
-
U bevestigt de paumelle eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast kunnen worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur, het raam of luik in zijn geheel af te hangen
-
De kogellagerring zorgt voor een soepele draaiwerking
-
Zo heeft u met deze verstelbare laspaumelle langdurig een stabiele deur
-
Nog meer verstelgemak?
-
Kies dan voor de Aanlaspaumelles verstelbaar met losse pen
-
Materiaal: blank staal
-
Materiaal pen: staal
-
Materiaal kogellager ring: messing
-
Knoopuitvoering: met platte kop
-
Uitvoering: verstelbaar
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
IBFM HPL WR A 150 aanlaspaumelle verstelbaar stalen pen en kogellager ring 150x22 mm blank staal 6010.003.1500 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.003.1500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100031500 |
| EAN artikel | 8714140155064 |
| EAN verpakking | 8714140155057 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035786 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles verstelbaar |
| Productsoort | Aanlaspaumelle verstelbaar |
| Type | HPL WR A 150 |
| Alternatief type | HPLWRA150 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Blank staal |
| Materiaal pen | Staal |
| Materiaal kogellager ring | Messing |
| Knoopuitvoering | Met platte kop |
| Uitvoering | Verstelbaar |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| Draagkracht per 2 | 100 kg |
| B | 72 mm |
| C | 26 mm |
| L | 37 mm |
| A | 150 mm |
| D | 22 mm |
| d | 14 mm |
| R | 6 mm |