IBFM HPL MR 14 messing ring voor aanlaspaumelles 180-200 mm 6010.000.0014
Artikelnummer: A30201854
- Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL MR 14
- 6010.000.0014
- 8714140151592
Vanaf 12
€ 0,78 per stuk
0,14 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,91 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL MR 14
-
6010.000.0014
-
8714140151592
-
Materiaal: messing
-
IBFM HPL MR 14 messing ring voor aanlaspaumelles 180-200 mm 6010.000.0014 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelleonderdeel en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.000.0014 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100000014 |
| EAN artikel | 8714140151592 |
| EAN verpakking | 8714140151578 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035731 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor aanlaspaumelles standaard kwaliteit |
| Productsoort | Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit |
| Type | HPL MR 14 |
| Alternatief type | HPLMR14 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 180 en 200 |
| Dikte | 3 mm |
| Materiaal | Messing |
| Inwendige breedte ring | 14 mm |
| Uitwendige diameter | 22 mm |