IBFM HPL MR 12 messing ring voor aanlaspaumelles 160 mm 6010.000.0012
Artikelnummer: A30201853
- Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL MR 12
- 6010.000.0012
- 8714140151561
Vanaf 12
€ 0,65 per stuk
0,09 € off
-12,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,76 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL MR 12
-
6010.000.0012
-
8714140151561
-
Materiaal: messing
-
IBFM HPL MR 12 messing ring voor aanlaspaumelles 160 mm 6010.000.0012 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelleonderdeel en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.000.0012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100000012 |
| EAN artikel | 8714140151561 |
| EAN verpakking | 8714140151547 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035733 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor aanlaspaumelles standaard kwaliteit |
| Productsoort | Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit |
| Type | HPL MR 12 |
| Alternatief type | HPLMR12 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 160 |
| Dikte | 3 mm |
| Materiaal | Messing |
| Inwendige breedte ring | 12 mm |
| Uitwendige diameter | 20 mm |