IBFM HPL MR 07 messing ring voor aanlaspaumelles 80 mm 6010.000.0007
Artikelnummer: A30201850
- Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL MR 07
- 6010.000.0007
- 8714140151479
Vanaf 24
€ 0,34 per stuk
0,05 € off
-12,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,43 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL MR 07
-
6010.000.0007
-
8714140151479
-
Materiaal: messing
-
IBFM HPL MR 07 messing ring voor aanlaspaumelles 80 mm 6010.000.0007 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelleonderdeel en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.000.0007 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100000007 |
| EAN artikel | 8714140151479 |
| EAN verpakking | 8714140151455 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035727 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor aanlaspaumelles standaard kwaliteit |
| Productsoort | Messing ring aanlaspaumelle standaard kwaliteit |
| Type | HPL MR 07 |
| Alternatief type | HPLMR07 |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 80 |
| Dikte | 2 mm |
| Materiaal | Messing |
| Inwendige breedte ring | 7 mm |
| Uitwendige diameter | 12 mm |