IBFM HPL WR SS 040 aanlaspaumelle RVS pen en RVS ring 40x10 mm RVS AISI 304 6010.002.0412
Artikelnummer: A30201839
- Aanlaspaumelle RVS standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL WR SS 040
- 6010.002.0412
- 8714140147755
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle RVS standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL WR SS 040
-
6010.002.0412
-
8714140147755
-
Simpel maar doeltreffend
-
Dat kenmerkt deze aanlaspaumelle gemaakt van roestvaststaal AISI 304
-
De RVS kwaliteit AISI 304 heeft een betere lasbaarheid dan andere RVS soorten en is corrosiewerend
-
Daarmee is deze laspaumelle uitermate geschikt om toe te passen binnen de offshore-industrie of op deuren of luiken in de scheepsvaart
-
Het grote voordeel van een aanlaspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 graden te openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
U bevestigt een paumelle eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast kunnen worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur, het raam of luik in zijn geheel af te hangen
-
Op zoek naar meer montage gemak?
-
Bekijk dan onze DX RVS aanlaspaumelle met bredere laskant
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Materiaal pen: RVS AISI 304
-
Materiaal ring: RVS AISI 304
-
Knoopuitvoering: met platte kop
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
IBFM HPL WR SS 040 aanlaspaumelle RVS pen en RVS ring 40x10 mm RVS AISI 304 6010.002.0412 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.002.0412 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100020412 |
| EAN artikel | 8714140147755 |
| EAN verpakking | 8714140147731 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035498 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles RVS standaard kwaliteit |
| Productsoort | Aanlaspaumelle RVS standaard kwaliteit |
| Type | HPL WR SS 040 |
| Alternatief type | HPLWRSS040 |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Materiaal pen | RVS AISI 304 |
| Materiaal ring | RVS AISI 304 |
| Knoopuitvoering | Met platte kop |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| Draagkracht per 2 | 20 kg |
| B | 19 mm |
| C | 11 mm |
| L | 14 mm |
| A | 40 mm |
| D | 10 mm |
| d | 6 mm |
| R | 2 mm |