IBFM HPL WR 0 160 aanlaspaumelle stalen pen en messing ring 160x20 mm blank staal 6010.000.1600
Artikelnummer: A30201829
- Aanlaspaumelle stalen pen standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL WR 0 160
- 6010.000.1600
- 8714140147151
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle stalen pen standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL WR 0 160
-
6010.000.1600
-
8714140147151
-
Simpel maar doeltreffend
-
Dat kenmerkt deze stalen aanlaspaumelles met bolle kop
-
De ring is gemaakt van het zelfsmerende metaal messing
-
Deze ring beschermt de stalen pen en garandeert daarmee een soepele, langdurige draaiwerking
-
Door de varierende maatvoeringen zijn deze laspaumelles te gebruiken op verscheidene stalen constructies, bijvoorbeeld gebruiksartikelen of machines
-
Het grote voordeel van een aanlaspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 graden te openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
U bevestigt een paumelle eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast kunnen worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur, het raam of luik in zijn geheel af te hangen
-
Op zoek naar meer montage gemak of moet u de messing ring vervangen?
-
Bekijk dan onze DX aanlaspaumelles of geschikte accessoires voor deze aanlaspaumelle
-
Materiaal: blank staal
-
Materiaal pen: staal
-
Materiaal ring: messing
-
Knoopuitvoering: met bolle kop
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
IBFM HPL WR 0 160 aanlaspaumelle stalen pen en messing ring 160x20 mm blank staal 6010.000.1600 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.000.1600 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100001600 |
| EAN artikel | 8714140147151 |
| EAN verpakking | 8714140147137 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035504 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles stalen pen standaard kwaliteit |
| Productsoort | Aanlaspaumelle stalen pen standaard kwaliteit |
| Type | HPL WR 0 160 |
| Alternatief type | HPLWR0160 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Blank staal |
| Materiaal pen | Staal |
| Materiaal ring | Messing |
| Knoopuitvoering | Met bolle kop |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| Draagkracht per 2 | 80 kg |
| B | 76 mm |
| C | 23 mm |
| L | 29 mm |
| A | 160 mm |
| D | 20 mm |
| d | 12 mm |
| R | 2 mm |