Dulimex DX HPL-WR 1 160 aanlaspaumelle messing pen en messing ring 160x20 mm blank staal 6510.001.1600
Artikelnummer: A30201815
- Aanlaspaumelle messing pen hoogwaardige kwaliteit
- Dulimex DX
- Type HPL-WR 1 160
- 6510.001.1600
- 8714140164042
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle messing pen hoogwaardige kwaliteit
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL-WR 1 160
-
6510.001.1600
-
8714140164042
-
Met deze aanlaspaumelle heeft u een duurzame oplossing voor het afhangen van uw stalen deuren, ramen of luiken in handen
-
De pen van messing in combinatie met de messing ring zorgt voor een optimale smering, soepele draaiwerking en daarmee een lange levensduur
-
Hiermee is deze laspaumelle, in combinatie met de hoogwaardige kwaliteit, bij uitstek geschikt voor deuren die intensief gebruikt worden
-
De hoogwaardige kwaliteit ziet u ten eerste terug in een bredere laskant voor meer gemak bij het aanlassen
-
Ten tweede hebben de extra lengte en dikte van de stalen pen als voordeeldat de deur zeer stabiel afgehangen kan worden en er praktisch geen speling bij de knoop is
-
Het grote voordeel van een laspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 graden te openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
Uw deur, raam of luik bevestigt u met een paumelle eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur, het raam of luik in zijn geheel af te hangen
-
Bent u op zoek naar een eenvoudiger alternatief of juist een aanlaspaumelle voor omgevingen met een hoge luchtvochtigheid?
-
Bekijk dan ook eens onze aanlaspaumelles in deze categorie met stalen pen of van RVS
-
Materiaal: blank staal
-
Materiaal pen: messing
-
Materiaal ring: messing
-
Knoopuitvoering: met bolle kop
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
Dulimex DX HPL-WR 1 160 aanlaspaumelle messing pen en messing ring 160x20 mm blank staal 6510.001.1600 kopen?
-
Dulimex DX Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6510.001.1600 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 65100011600 |
| EAN artikel | 8714140164042 |
| EAN verpakking | 8714140164028 |
| EAN ompak | 8714140164035 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10263457 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles messing pen hoogwaardige kwaliteit |
| Productsoort | Aanlaspaumelle messing pen hoogwaardige kwaliteit |
| Type | HPL-WR 1 160 |
| Alternatief type | HPLWR1160 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Blank staal |
| Materiaal pen | Messing |
| Materiaal ring | Messing |
| Knoopuitvoering | Met bolle kop |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| Draagkracht per 2 | 80 kg |
| B | 79 mm |
| C | 25 mm |
| L | 41 mm |
| A | 160 mm |
| D | 20 mm |
| d | 14 mm |
| R | 2 mm |