IBFM HPL WR 1 160 aanlaspaumelle messing pen en messing ring 160x20 mm blank staal 6010.001.1600
Artikelnummer: A30201803
- Aanlaspaumelle messing pen standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL WR 1 160
- 6010.001.1600
- 8714140147540
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle messing pen standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL WR 1 160
-
6010.001.1600
-
8714140147540
-
Simpel maar doeltreffend
-
Dat kenmerkt deze stalen aanlaspaumelles met bolle kop
-
Door de pen en ring van het zelfsmerende metaal messing gaat u voor meer duurzaamheid en een soepele werking
-
Deze paumelles zijn leverbaar in varierende lengtes en daarmee voor vele stalen constructies geschikt
-
Denk hierbij aan deuren of luiken in geluidswallen en tunnels
-
Het grote voordeel van een laspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 graden te openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
U bevestigt een paumelle eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast kunnen worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur, het raam of luik in zijn geheel af te hangen
-
Op zoek naar een soortgelijke aanlaspaumelle voo?
-
Gebruik in omgevingen met een hoge luchtvochtigheid?
-
Bekijk dan onze RVS uitvoering
-
Materiaal: blank staal
-
Materiaal pen: messing
-
Materiaal ring: messing
-
Knoopuitvoering: met bolle kop
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
IBFM HPL WR 1 160 aanlaspaumelle messing pen en messing ring 160x20 mm blank staal 6010.001.1600 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.001.1600 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100011600 |
| EAN artikel | 8714140147540 |
| EAN verpakking | 8714140147526 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035495 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles messing pen standaard kwaliteit |
| Productsoort | Aanlaspaumelle messing pen standaard kwaliteit |
| Type | HPL WR 1 160 |
| Alternatief type | HPLWR1160 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Blank staal |
| Materiaal pen | Messing |
| Materiaal ring | Messing |
| Knoopuitvoering | Met bolle kop |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| Draagkracht per 2 | 80 kg |
| B | 76 mm |
| C | 23 mm |
| L | 29 mm |
| A | 160 mm |
| D | 20 mm |
| d | 12 mm |
| R | 2 mm |