Dulimex DX LDS 750B louvredeurscharnier 75x35 mm staal vernikkeld 0410.110.0750
Artikelnummer: A30201796
- Louvredeurscharnier
- Dulimex DX
- Type LDS 750B
- 0410.110.0750
- 8714140021062
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Louvredeurscharnier
-
Merk Dulimex DX
-
Type LDS 750B
-
0410.110.0750
-
8714140021062
-
Een louvredeur voor uw kledingkast?
-
Een vensterluik of raamscherm voor uw ramen?
-
Of een inklapbare roomdivider?
-
Bevestig de delen van uw deur, luik of scherm aan elkaar met onze louvredeurscharnieren
-
Dit scharnier heeft zijn naam te danken aan de zogenaamde louvredeur: een deur met schuine horizontale latjes (louvres) boven elkaar geplaatst
-
Tussen de latjes zitten open ruimtes voor de ventilatie
-
Het unieke kenmerk van louvredeurscharnieren is de flinterdunne hangnaad die gecreeerd wordt doordat het kleine blad precies in het grote blad valt
-
De twee delen sluiten naadloos op elkaar aan en is er geen doorkijk
-
Ideaal voor bijvoorbeeld een passcherm
-
Deze scharnieren zijn leverbaar in drie verschillende formaten, waarbij u de keuze heeft uit een vernikkelde of vermessingde afwerking
-
De messing variant is door zijn authentieke uitstraling uitermate geschikt voor toepassing op klassieke meubels, waar de vernikkelde uitvoering past binnen de meeste hedendaagse omgevingen
-
Materiaal: staal
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Dulimex DX LDS 750B louvredeurscharnier 75x35 mm staal vernikkeld 0410.110.0750 kopen?
-
Dulimex DX Louvredeurscharnier en meer Meubelscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0410.110.0750 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4101100750 |
| EAN artikel | 8714140021062 |
| EAN verpakking | 8714140021048 |
| EAN ompak | 8714140242184 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10000431 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Meubelscharnieren - Louvredeurscharnier |
| Productgroep | Louvredeurscharnieren |
| Productsoort | Louvredeurscharnier |
| Type | LDS 750B |
| Alternatief type | LDS750B |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | Voor lichte constructies |
| Dikte | 1,6 mm |
| Finish | Vernikkeld |