Dulimex DX H167E89892125 kogellagerscharnier 3 mm doorgezette knoop ronde hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6712.125.8989-TD
Artikelnummer: A30201771
- Kogellagerscharnier ronde hoeken SKG staal
- Dulimex DX
- Type H167E89892125
- 6712.125.8989-TD
- 8714140162338
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogellagerscharnier ronde hoeken SKG staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H167E89892125
-
6712.125.8989-TD
-
8714140162338
-
Dit CE gecertificeerde DX veiligheidsheidsscharnier is door zijn geïntegreerde dievenklauw door het SKG gekeurd en bestempeld als inbraakwerend en daarmee geschikt voor buitendeuren en ramen die intensief gebruikt worden
-
Dit product voldoet bovendien aan alle eisen om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden
-
Door zijn ronde hoeken is dit scharnier uitermate geschikt om machinaal te verwerken
-
Met een freesmachine kan de uitsparing in deur/raam en kozijn gemaakt worden
-
Aan de onderkant is een scharnierknop bevestigd met daarin een gaatje
-
Allereerst verrijkt de scharnierknop het uiterlijk doordat boven- en onderkant nu identiek ogen
-
Daarnaast is er met het aangebrachte gaatje voor gezorgd dat demonteren, bijvoorbeeld wanneer u gaat schilderen, eenvoudig blijft
-
U slaat de bovenste pen door het gaatje gemakkelijk met een spijker omhoog
-
De scharnierknop en de pen zijn bovendien voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen
-
Door de kogellagers loopt dit scharnier bijzonder soepel, wat de draagkracht en levensduur ten opzichte van een losse pen scharnier ten goede komt
-
Om de hoge kwaliteit van dit scharnier langere tijd te waarborgen wordt aangeraden de lagers jaarlijks te smeren met kogellagervet, zuurvrije vaseline of spray op siliconenbasis
-
Doet u dit?
-
Dan blijft uw klus jarenlang mooi!
-
Bent u op zoek naar een onderhoudsvrij scharnier met nog meer draagvermogen?
-
Bekijk dan ook ons assortiment glijlagerscharnieren of kogelstiftpaumelles
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm
-
Normering: SKG** (76x76) en SKG*** (89x89)
-
Pen uitvoering: kogelgelagerde kartelpen
-
Certificering: CE-SKH
-
Dulimex DX H167E89892125 kogellagerscharnier 3 mm doorgezette knoop ronde hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6712.125.8989-TD kopen?
-
Dulimex DX Kogellagerscharnier en meer Kogellagerscharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6712.125.8989-TD |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67121258989TD |
| EAN artikel | 8714140162338 |
| EAN verpakking | 8714140162314 |
| EAN ompak | 8714140236633 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036145 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogellagerscharnieren SKG*** - Kogellagerscharnier |
| Productgroep | Kogellagerscharnieren ronde hoeken SKG staal |
| Productsoort | Kogellagerscharnier ronde hoeken SKG staal |
| Type | H167E89892125 |
| Alternatief type | H167E89892125 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm |
| Normering | SKG** (76 x 76 mm) en SKG*** (89 x 89 mm) |
| B | 89 mm |
| Diameter | 14 mm |
| H | 89 mm |
| P | 18 mm |
| D | 3,0 mm |
| Draagkracht per 3 | 80 kg |
| Draagkracht per 4 | 100 kg |
| Knoopuitvoering | Doorgezet |
| Pen uitvoering | Kogelgelagerde kartelpen |
| Certificering | CE/SKH |