Dulimex DX H367L89892025 kogellagerscharnier 3 mm ronde hoeken 89x89 mm RVS pen RVS geborsteld SKG*** los gestort 6732.133.8989-L
Artikelnummer: A30201768
- Kogellagerscharnier ronde hoeken los gestort SKG RVS
- Dulimex DX
- Type H367L89892025
- 6732.133.8989-L
- 8714140167258
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogellagerscharnier ronde hoeken los gestort SKG RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type H367L89892025
-
6732.133.8989-L
-
8714140167258
-
Dit los gestorte CE gemarkeerdeDX veiligheidskogellagerscharnier is speciaal ontwikkeld voor de verwerkende industrie
-
Hij is door zijn geïntegreerde dievenklauw door het SKG gekeurd en bestempeld als inbraakwerend en daarmee geschikt voor buitendeuren en ramen die intensief gebruikt worden
-
Dit product voldoet bovendien aan alle eisen om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden
-
Het voordeel van een los gestort scharnier is dat deze gedemonteerd, ofwel in losse onderdelen geleverd wordt
-
U houdt zo de vaart in het productieproces en kunt de bladen onafhankelijk van elkaar voormonteren zodat later bij het afhangen alleen de kartelpennen en kogellagers nog geplaatst hoeven te worden
-
Dit scharnier is gemaakt van geborsteld RVS, wat het scharnier uitermate geschikt maakt om in projecten buiten toe te passen
-
Bovendien heeft roestvaststaal een chique uitstraling
-
Aan de onderkant is een scharnierknop bevestigd wat het al chique RVS uiterlijk nog verder verrijkt doordat boven en onderkant nu identiek ogen
-
In deze scharnierknop is een klein gaatje aangebracht, wat er voor zorgt dat demonteren, bijvoorbeeld wanneer u gaat schilderen, eenvoudig blijft
-
U slaat de bovenste pen door het gaatje gemakkelijk met een spijker omhoog
-
De scharnierknop en de pen zijn bovendien voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen
-
Door de kogellagers loopt dit scharnier bijzonder soepel, wat de draagkracht en levensduur ten opzichte van een scharnier met losse pen ten goede komt
-
Om de hoge kwaliteit van dit scharnier langere tijd te waarborgen wordt aangeraden de lagers jaarlijks te smeren met kogellagervet, zuurvrije vaseline of spray op siliconenbasis
-
Doet u dit? Dan blijft uw klus jarenlang mooi!
-
Bent u op zoek naar een onderhoudsvrij scharnier met nog meer draagvermogen? Bekijk dan ook ons assortiment glijlagerscharnieren of kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS geborsteld
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Normering: SKG***
-
Uitvoering: los gestort
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x45 mm
-
Pen uitvoering: kogelgelagerde kartelpen
-
Certificering: CE / SKH
-
Dulimex DX H367L89892025 kogellagerscharnier 3 mm ronde hoeken 89x89 mm RVS pen RVS geborsteld SKG*** los gestort 6732.133.8989-L kopen?
-
Dulimex DX Kogellagerscharnier en meer Kogellagerscharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6732.133.8989-L |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67321338989L |
| EAN artikel | 8714140167258 |
| EAN verpakking | 8714140167234 |
| EAN ompak | 8714140167241 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10326317 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogellagerscharnieren SKG*** - Kogellagerscharnier |
| Productgroep | Kogellagerscharnieren ronde hoeken los gestort SKG RVS |
| Productsoort | Kogellagerscharnier ronde hoeken los gestort SKG RVS |
| Type | H367L89892025 |
| Alternatief type | H367L89892025 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS geborsteld |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| Normering | SKG*** |
| Uitvoering | Los gestort |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x45 mm |
| H | 89 mm |
| B | 89 mm |
| D | 3,0 mm |
| Diameter | 14 mm |
| P | 18 mm |
| Draagkracht per 3 | 80 kg |
| Draagkracht per 4 | 100 kg |
| Pen uitvoering | Kogelgelagerde kartelpen |
| Certificering | CE/SKH |